Co je to?
Definice výrazu Carnitin. Co znamená odborný pojem Carnitin z kategorie Jídlo?

Co to je Carnitin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Carnitin

Carnitin je označení buď pro D-carnitin nebo L- carnitin. Významnější z obou je L-carnitin, který přenáší mastné kyseliny do mitochondrií. Tam se tyto kyseliny zpracovávají a stávají se zdroji energie.
L—carnitin je důležitým potravinovým doplňkem pro sportovce nebo ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho pravidelné používání by měl schválit lékař, dokonalý účinek mát tento potravinový doplněk v kombinaci s pohybem nebo s určitými druhy sportu.


Co je to Carnitin? Význam slova, termín, Definice výrazu Carnitin. Co znamená odborný pojem Carnitin z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Carnitin můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Carnitin je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, význam pojmu, vysvětlení, wiki, definice, odborný výraz, co to je, synonymum, lexikon, přesný výraz, význam, slovo, pojem, Carnitin, popis, terminologie, Jídlo, odborné názvosloví


Pojem Carnitin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Carnitin zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Carnitin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Carnitin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Carnitin ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Carnitin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Carnitin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Carnitin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Carnitin například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Carnitin? resp. jaký je význam pojmu Carnitin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carnitin, odpověď na dotaz co je to Carnitin?. Víte např. kdo to je Pavla Tomicová? Znáte a víte kdo je Kartograf? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.