Co je to?
Definice výrazu Carnitin. Co znamená odborný pojem Carnitin z kategorie Jídlo?

Co to je Carnitin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Carnitin

Carnitin je označení buď pro D-carnitin nebo L- carnitin. Významnější z obou je L-carnitin, který přenáší mastné kyseliny do mitochondrií. Tam se tyto kyseliny zpracovávají a stávají se zdroji energie.
L—carnitin je důležitým potravinovým doplňkem pro sportovce nebo ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho pravidelné používání by měl schválit lékař, dokonalý účinek mát tento potravinový doplněk v kombinaci s pohybem nebo s určitými druhy sportu.


Co je to Carnitin? Význam slova, termín, Definice výrazu Carnitin. Co znamená odborný pojem Carnitin z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Carnitin se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Carnitin se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: synonymum, slovník, wiki, názvosloví, pojem, Carnitin, slovo, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, formulace, Jídlo, vysvětlení, lexikon, význam, význam slova, definice pojmu, Jídlo


Pojem Carnitin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Carnitin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Carnitin ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Carnitin ve Wikipedii

Najít slovo Carnitin na Google.cz

Hledat heslo Carnitin ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Carnitin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Carnitin například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Carnitin? resp. co přesně znamená slovo Carnitin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carnitin, odpověď na dotaz co je to Carnitin?. Víte např. kdo to je Cizinec? Znáte a víte kdo je Kartograf? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.