Co je to?
Definice výrazu Carnitin. Co znamená odborný pojem Carnitin z kategorie Jídlo?

Co to je Carnitin? Význam slova

Co znamená termín Carnitin? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Carnitin je označení buď pro D-carnitin nebo L- carnitin. Významnější z obou je L-carnitin, který přenáší mastné kyseliny do mitochondrií. Tam se tyto kyseliny zpracovávají a stávají se zdroji energie.
L—carnitin je důležitým potravinovým doplňkem pro sportovce nebo ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho pravidelné používání by měl schválit lékař, dokonalý účinek mát tento potravinový doplněk v kombinaci s pohybem nebo s určitými druhy sportu.


Co je to Carnitin? Význam slova, termín, Definice výrazu Carnitin. Co znamená odborný pojem Carnitin z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Carnitin? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Carnitin je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, co je to Carnitin?, popis, slovník, význam, wiki, pojem, význam pojmu, vysvětlení, terminus technicus, přesný význam, Jídlo, odborné názvosloví, co to je, heslo, definice pojmu, terminologie


Pojem Carnitin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Carnitin ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Carnitin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Carnitin na Youtube

Hledat výraz Carnitin ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Carnitin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Carnitin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Carnitin například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Carnitin? resp. jaký je význam slova Carnitin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carnitin, odpověď na dotaz co je to Carnitin?. Víte např. kdo to je Námořník? Znáte a víte kdo je Statik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.