Co je to?
Definice výrazu Piperin. Co znamená odborný pojem Piperin z kategorie Jídlo?

Co to je Piperin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Piperin?

Piperin je látka, která je obsažena v pepři a je příčinou jeho štiplavosti. Je v něm obsažen alkaloid zodpovědný za stimulaci histaminových receptor v žaludku. Piperin zrychluje metabolizmus zvýšením produkce žaludečních šťáv. Dochází k rychlejšímu okysličení tukové vrstvy a zvyšuje se teplota těla. Může tak docházet k odtučnění, proto se piperin často používá jako doplněk k hubnutí.
Dostatečné množství pro redukci tuku nelze získat pojídáním zrnek pepře, piperin se extrahuje a podává se jako doplněk stravy. Měl by podpořit také kontrolu přejídání a je vhodné jeho užívání doplnit i tělesnou aktivitou.


Co je to Piperin? Význam slova, termín, Definice výrazu Piperin. Co znamená odborný pojem Piperin z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Piperin je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, popis, co znamená, termín, co to je, synonymum, slovník, definice pojmu, přesný výraz, lexikon, význam slova, informace, pojem, význam pojmu, Jídlo, formulace, heslo, co je to Piperin?


Pojem Piperin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Piperin ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Piperin ve Wikimedia Commons

Najít pojem Piperin ve Wikislovníku

Vyhledat termín Piperin ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Piperin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Piperin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Piperin například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Piperin? resp. co znamená výraz Piperin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piperin, odpověď na dotaz co je to Piperin?. Víte např. kdo to je Karolína Plíšková? Znáte a víte kdo je Diana Kalashová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.