Co je to?
Definice výrazu, termínu Piperin. Co znamená odborný pojem Piperin z kategorie Jídlo?

Co je Piperin?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Piperin?

Piperin je látka, která je obsažena v pepři a je příčinou jeho štiplavosti. Je v něm obsažen alkaloid zodpovědný za stimulaci histaminových receptor v žaludku. Piperin zrychluje metabolizmus zvýšením produkce žaludečních šťáv. Dochází k rychlejšímu okysličení tukové vrstvy a zvyšuje se teplota těla. Může tak docházet k odtučnění, proto se piperin často používá jako doplněk k hubnutí.
Dostatečné množství pro redukci tuku nelze získat pojídáním zrnek pepře, piperin se extrahuje a podává se jako doplněk stravy. Měl by podpořit také kontrolu přejídání a je vhodné jeho užívání doplnit i tělesnou aktivitou.


Co je to Piperin? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Piperin. Co znamená odborný pojem Piperin z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Piperin je v kategorii jídlo

Klíčová slova: termín, popis, přesný význam, odborný výraz, terminologie, názvosloví, formulace, co je to Piperin?, informace, vysvětlení, přesný výraz, definice pojmu, definice, význam, Piperin, význam slova, odborné názvosloví, jídlo


Pojem Piperin je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Piperin ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Piperin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Piperin na Google obrázcích

Vyhledat termín Piperin ve Wikipedii

Hledat slovo Piperin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Piperin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Piperin například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co znamená Piperin? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Piperin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piperin, odpověď na dotaz co je to Piperin?. Víte např. kdo to je Andrej Babiš? Znáte a víte kdo je Šéfredaktor? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Piperin i v jiné kategorii než v jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.