Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bodyfitness. Co znamená pojem Bodyfitness z kategorie Sport?

Co to je Bodyfitness? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bodyfitness?

Bodyfitness je jednou ze soutěžních kategorií fitness. Je její obdobou, původně byla určena pouze ženám a je zaměřena hlavně na estetiku těla. Závodník nebo závodnice jsou omezeni soutěžní váhou, která je omezena tak, že nesmí překročit rozdíl mezi výškou startujícího a jedním metrem. V soutěži se porovnává celá postava, předvádějí se povinné pózy a volné sestavy. Postava však není hodnocena tak přísně jako v kulturistice.
Důležitým hlediskem je pěkná silueta a to, jak rovnoměrně jsou po těle rozvrstveny svaly. Postava je předváděna v pohybu, soutěžící provádí sebeprezentaci nazývanou T-walking. Trup musí mít tvar V, přiměřené osvalení, nízké procento tělesného tuku, ale svaly nesmí být výrazně vyrýsovány jako v kulturistice. Ženy vystupují oblečené do bikin a v botách na jehlových podpatcích. Kromě těla je hodnocen i make-up a také účes. Mužská bodyfitness se v České republice prosadila v roce 2005.


Co je to Bodyfitness? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bodyfitness. Co znamená pojem Bodyfitness z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Bodyfitness se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Bodyfitness patří do kategorie sport

Klíčová slova: definice, popis, terminus technicus, sport, význam pojmu, formulace, význam slova, definice pojmu, informace, co je to Bodyfitness?, wiki, Bodyfitness, termín, sport, heslo, terminologie, názvosloví, slovník


Pojem Bodyfitness je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bodyfitness lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Bodyfitness na Youtube

Zkusit najít slovo Bodyfitness ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bodyfitness ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Bodyfitness ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Bodyfitness ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Bodyfitness ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bodyfitness například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bodyfitness? resp. jaký je přesný význam slova Bodyfitness? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bodyfitness, odpověď na dotaz co je to Bodyfitness?. Víte např. kdo to je Pazneht? Znáte a víte kdo je Unitář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Bodyfitness hledat i v jiných kategoriích (než sport) Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.