Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Antispam?

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Antispam s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Antispam se nachází v sekci Software

Klíčová slova: informace, formulace, význam slova, definice pojmu, Antispam, popis, heslo, Software, přesný výraz, přesný význam, slovník, lexikon, pojem, wiki, názvosloví, význam, terminologie, význam pojmu


Pojem Antispam je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Antispam v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispam ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Antispam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Antispam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Antispam na Youtube

Hledat slovo Antispam ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispam ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Antispam? resp. co se přesně ukrývá za slovem Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Léčitel? Znáte a víte kdo je Archanděl Michael? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem