Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Antispam

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Antispam s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Antispam se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: Antispam, význam, co je to Antispam?, wiki, odborné názvosloví, pojem, formulace, co znamená, vysvětlení, informace, definice pojmu, přesný význam, synonymum, co to je, význam slova, odborný výraz, Software, heslo


Pojem Antispam je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Antispam

Vyhledat heslo Antispam ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Antispam na Youtube

Vyhledat výraz Antispam ve Wikipedii

Zkusit najít termín Antispam ve Wikislovníku

Hledat pojem Antispam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Antispam na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Antispam? resp. jaký je přesný význam slova Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Jan Patočka? Znáte a víte kdo je Parsifal? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Antispam i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem