Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Antispam?

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Antispam? s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Antispam je v sekci Software

Klíčová slova: význam, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, pojem, co je to Antispam?, odborné názvosloví, formulace, slovník, co znamená, Software, terminologie, odborný výraz, wiki, popis, synonymum, heslo, informace


Pojem Antispam je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Antispam

Zkusit najít výraz Antispam na Google.cz

Najít heslo Antispam ve Wikipedii

Hledat heslo Antispam ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Antispam ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispam ve Wikimedia Commons

Najít slovo Antispam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Antispam? resp. jaká je definice slova Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Immanuel Kant? Znáte a víte kdo je Archanděl Michael? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem