Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Antispam

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Antispam sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Antispam patří do sekce Software

Klíčová slova: informace, Software, slovník, názvosloví, přesný výraz, význam slova, definice pojmu, odborné názvosloví, Software, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, terminus technicus, definice, formulace, co to je, co znamená, lexikon


Pojem Antispam je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Antispam ve Wikislovníku

Najít heslo Antispam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Antispam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispam ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Antispam ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Antispam ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Antispam? resp. co vlastně znamená slovo Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Ben Stiller? Znáte a víte kdo je Parsifal? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Antispam v jiné sekci než Software. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem