Co je to?
Odborný výraz, definice slova Antispam. Co znamená slovo Antispam z kategorie Software?

Co je Antispam? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Antispam?

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80 % všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Antispam. Co znamená slovo Antispam z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Antispam patří do kategorie software

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, heslo, synonymum, informace, význam pojmu, lexikon, co to je, wiki, termín, software, terminus technicus, názvosloví, význam, popis, odborný výraz, Antispam, význam slova


Pojem Antispam je v kategorii software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispam ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Antispam ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Antispam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Antispam na Youtube

Zkusit najít frázi Antispam ve Wikipedii

Hledat termín Antispam ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte co je to Antispam? resp. jaká je definice termínu Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Svatá Filoména? Znáte a víte kdo je Anna Fialová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Antispam i v jiné sekci než v software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem