Co je to?
Výraz, termín, definice slova Antispam. Co znamená odborný pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Antispam

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Antispam. Co znamená odborný pojem Antispam z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Antispam se nachází v sekci software

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, vysvětlení, Antispam, přesný výraz, termín, význam slova, slovník, terminus technicus, lexikon, co to je, software, synonymum, odborný výraz, odborné názvosloví, formulace, popis, co je to Antispam?


Pojem Antispam je v kategorii software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít termín Antispam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispam ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Antispam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Antispam ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Antispam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispam ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už víte jaká je definice termínu Antispam? resp. jaká je definice slova Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Ringo Starr? Znáte a víte kdo je Deprivant? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Antispam hledat i v jiných kategoriích (než software) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem