Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Antispam

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Antispam doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Antispam se nachází v sekci Software

Klíčová slova: názvosloví, synonymum, popis, co to je, vysvětlení, definice pojmu, co znamená, význam, co je to Antispam?, termín, informace, přesný výraz, slovo, lexikon, terminologie, definice, Antispam, terminus technicus


Pojem Antispam je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Antispam v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispam ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Antispam ve Wikislovníku

Najít slovo Antispam ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Antispam na Youtube

Najít heslo Antispam ve Wikipedii

Hledat slovo Antispam ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Antispam? resp. jaká je definice termínu Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Dentální hygienistka? Znáte a víte kdo je Deprivant? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem