Co je to?
Odborný výraz, definice slova Antispam. Co znamená slovo Antispam z kategorie Software?

Co je Antispam? Definice pojmu

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Antispam

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80 % všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Antispam. Co znamená slovo Antispam z kategorie Software?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento text (Antispam) můžete sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Antispam patří do kategorie software

Klíčová slova: význam, přesný výraz, software, význam slova, terminologie, synonymum, odborný výraz, formulace, terminus technicus, informace, heslo, definice, názvosloví, slovník, odborné názvosloví, co je to Antispam?, vysvětlení, slovo


Pojem Antispam je v kategorii software, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Antispam ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Antispam ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Antispam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Antispam na Google obrázcích

Najít slovo Antispam na Google.cz

Hledat videa s názvem Antispam na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Antispam? resp. co přesně označuje termín Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Tichošlápek? Znáte a víte kdo je Anna Fialová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Antispam i v jiné kategorii než v software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem