Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Antispam?

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.


Co je to Antispam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Antispam se nachází v sekci Software

Klíčová slova: definice, Antispam, synonymum, formulace, přesný výraz, názvosloví, terminus technicus, odborný výraz, lexikon, terminologie, význam pojmu, popis, heslo, slovník, Software, Software, co znamená, pojem


Pojem Antispam je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Antispam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispam ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispam ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Antispam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Antispam ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Antispam ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispam například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Antispam? resp. co znamená slovo Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Karel Jaromír Erben? Znáte a víte kdo je Parsifal? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem