Co je to?
Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je to E-learning? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu E-learning?

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.


Co je to E-learning? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu E-learning s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem E-learning se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: definice pojmu, E-learning, slovník, Školství, přesný výraz, synonymum, odborné názvosloví, terminus technicus, termín, formulace, co znamená, terminologie, význam slova, definice, vysvětlení, pojem, názvosloví, význam


Pojem E-learning je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem E-learning? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Další možné informační zdroje

Najít pojem E-learning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem E-learning ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz E-learning ve Wikizdrojích

Najít výraz E-learning na Google.cz

Zkusit najít slovo E-learning ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo E-learning ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo E-learning například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova E-learning? resp. co vlastně znamená slovo E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je Karlos Vémola? Znáte a víte kdo je Ivo Jahelka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.