Co je to?
Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je to E-learning? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu E-learning?

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.


Co je to E-learning? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova E-learning sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín E-learning patří do sekce Školství

Klíčová slova: pojem, definice, co znamená, informace, terminologie, terminus technicus, slovo, definice pojmu, termín, synonymum, popis, co to je, odborný výraz, lexikon, Školství, názvosloví, odborné názvosloví, přesný výraz


Pojem E-learning je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem E-learning? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Jiné informační zdroje o pojmu E-learning

Najít termín E-learning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz E-learning ve vyhledávači Qwant

Najít výraz E-learning ve vyhledávači Yandex

Najít pojem E-learning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo E-learning ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem E-learning na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo E-learning například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená E-learning? resp. co znamená slovo E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je Kurva? Znáte a víte kdo je Ivo Jahelka? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.