Co je to?
Definice výrazu E-learning. Co znamená odborný pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je E-learning? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu E-learning?

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.


Co je to E-learning? Význam slova, termín, Definice výrazu E-learning. Co znamená odborný pojem E-learning z kategorie Školství?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova E-learning můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz E-learning je v sekci Školství

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, názvosloví, význam, E-learning, přesný význam, definice pojmu, terminus technicus, význam pojmu, pojem, synonymum, informace, Školství, formulace, Školství, wiki, terminologie, význam slova


Pojem E-learning je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín E-learning? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Hledejte výraz E-learning v dalších zdrojích

Najít slovo E-learning na Google.cz

Hledat videa s názvem E-learning na Youtube

Vyhledat termín E-learning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo E-learning ve Wikislovníku

Najít pojem E-learning ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo E-learning ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo E-learning například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu E-learning? resp. jaká je definice termínu E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je Esejista? Znáte a víte kdo je Lubomír Zaorálek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.