Co je to?
Výraz, termín, definice slova E-learning. Co znamená odborný pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je to E-learning? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla E-learning?

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.


Co je to E-learning? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova E-learning. Co znamená odborný pojem E-learning z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem E-learning s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz E-learning je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, termín, terminologie, odborný výraz, význam pojmu, formulace, wiki, terminus technicus, Školství, co to je, odborné názvosloví, význam slova, popis, slovník, přesný výraz, pojem, E-learning, slovo


Pojem E-learning je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu E-learning dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo E-learning ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo E-learning ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz E-learning ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem E-learning na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem E-learning ve Wikimedia Commons

Najít heslo E-learning ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo E-learning například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu E-learning? resp. co označuje slovo E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je John Stuart Mill? Znáte a víte kdo je Jiří Zimola? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu E-learning i v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.