Co je to?
Odborný výraz, definice slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je to E-learning? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu E-learning?

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.


Co je to E-learning? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova E-learning můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo E-learning je v sekci Školství

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, Školství, synonymum, význam, přesný význam, Školství, termín, odborný výraz, informace, heslo, wiki, terminologie, definice pojmu, názvosloví, vysvětlení, co je to E-learning?, popis


Pojem E-learning je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu E-learning?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Pro další informace o termínu E-learning zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo E-learning ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz E-learning ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem E-learning ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo E-learning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín E-learning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín E-learning ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo E-learning například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je E-learning? resp. jaký je význam slova E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je Wrestler? Znáte a víte kdo je Thomas Alva Edison? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín E-learning hledat i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.