Co je to?
Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je to E-learning? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu E-learning?

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.


Co je to E-learning? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem E-learning s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo E-learning patří do kategorie Školství

Klíčová slova: co to je, Školství, E-learning, co je to E-learning?, přesný význam, význam, význam pojmu, pojem, popis, vysvětlení, názvosloví, definice, lexikon, slovník, slovo, synonymum, odborné názvosloví, formulace


Pojem E-learning je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu E-learning můžete dozvědět následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Linky na další online zdroje

Najít termín E-learning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz E-learning ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo E-learning ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo E-learning ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo E-learning ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem E-learning ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo E-learning například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova E-learning? resp. jaký je přesný význam slova E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je Aragorn? Znáte a víte kdo je Ivo Jahelka? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.