Co je to?
Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je to E-learning? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova E-learning?

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.


Co je to E-learning? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova E-learning? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz E-learning je v kategorii Školství

Klíčová slova: formulace, lexikon, informace, terminus technicus, terminologie, co znamená, slovník, heslo, definice, synonymum, přesný výraz, význam, popis, definice pojmu, vysvětlení, názvosloví, Školství, co je to E-learning?


Pojem E-learning je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu E-learning dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Hledejte pojem E-learning v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo E-learning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín E-learning ve Wikislovníku

Najít slovo E-learning ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem E-learning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo E-learning ve vyhledávači Qwant

Hledat termín E-learning ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo E-learning například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu E-learning? resp. co vlastně znamená slovo E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je Mrdna? Znáte a víte kdo je Richard Brabec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu E-learning v jiné sekci než Školství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.