Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Co je to Kondenzační kotel? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kondenzační kotel?

Kondenzační kotel je moderní varianta kotle určeného k vytápění. Hlavní výhodou je schopnost kotle odebírat teplo z vodních par v odcházejících spalinách.
Kondenzace zde funguje tak, že spaliny jsou ochlazeny ještě před tím, než se dostanou do okolního vzduchu. Tak zůstane ve vytápěcím systému i teplo, které bylo původně absorbováno do výparů. Díky kondenzačnímu kotli tak lze získat zpět tu část tepla, kterou klasické kotle nechávají odejít komínem.


Co je to Kondenzační kotel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kondenzační kotel patří do sekce Technika

Klíčová slova: formulace, wiki, synonymum, význam pojmu, termín, Technika, popis, pojem, terminus technicus, lexikon, co to je, význam, definice pojmu, slovo, odborné názvosloví, heslo, informace, Technika


Pojem Kondenzační kotel je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Kondenzační kotel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Kondenzační kotel ve Wikipedii

Hledat slovo Kondenzační kotel ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Kondenzační kotel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Kondenzační kotel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kondenzační kotel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzační kotel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Kondenzační kotel? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kondenzační kotel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzační kotel, odpověď na dotaz co je to Kondenzační kotel?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Miley Cyrus? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.