Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Co je to Kondenzační kotel? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kondenzační kotel?

Kondenzační kotel je moderní varianta kotle určeného k vytápění. Hlavní výhodou je schopnost kotle odebírat teplo z vodních par v odcházejících spalinách.
Kondenzace zde funguje tak, že spaliny jsou ochlazeny ještě před tím, než se dostanou do okolního vzduchu. Tak zůstane ve vytápěcím systému i teplo, které bylo původně absorbováno do výparů. Díky kondenzačnímu kotli tak lze získat zpět tu část tepla, kterou klasické kotle nechávají odejít komínem.


Co je to Kondenzační kotel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Kondenzační kotel) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kondenzační kotel patří do kategorie Technika

Klíčová slova: vysvětlení, terminus technicus, wiki, co znamená, význam pojmu, co je to Kondenzační kotel?, slovník, význam slova, Technika, informace, termín, přesný význam, heslo, synonymum, definice, definice pojmu, přesný výraz, formulace


Pojem Kondenzační kotel je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Kondenzační kotel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Kondenzační kotel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Kondenzační kotel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kondenzační kotel ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kondenzační kotel ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kondenzační kotel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzační kotel například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kondenzační kotel? resp. co znamená výraz Kondenzační kotel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzační kotel, odpověď na dotaz co je to Kondenzační kotel?. Víte např. kdo to je Anna Kadeřávková? Znáte a víte kdo je Marie Benešová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.