Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Co je to Kondenzační kotel? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kondenzační kotel?

Kondenzační kotel je moderní varianta kotle určeného k vytápění. Hlavní výhodou je schopnost kotle odebírat teplo z vodních par v odcházejících spalinách.
Kondenzace zde funguje tak, že spaliny jsou ochlazeny ještě před tím, než se dostanou do okolního vzduchu. Tak zůstane ve vytápěcím systému i teplo, které bylo původně absorbováno do výparů. Díky kondenzačnímu kotli tak lze získat zpět tu část tepla, kterou klasické kotle nechávají odejít komínem.


Co je to Kondenzační kotel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kondenzační kotel? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kondenzační kotel se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: co znamená, názvosloví, definice, co je to Kondenzační kotel?, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, wiki, Kondenzační kotel, pojem, odborný výraz, přesný význam, význam, termín, co to je, definice pojmu, význam slova, slovo


Pojem Kondenzační kotel je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kondenzační kotel

Hledat pojem Kondenzační kotel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kondenzační kotel ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kondenzační kotel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Kondenzační kotel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Kondenzační kotel ve Wikipedii

Hledat výraz Kondenzační kotel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzační kotel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kondenzační kotel? resp. jaký je význam slova Kondenzační kotel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzační kotel, odpověď na dotaz co je to Kondenzační kotel?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Marie Benešová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.