Co je to?
Definice odborného termínu, slova Celta. Co znamená pojem Celta z kategorie Cestování?

Co je to Celta? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Celta

Celta je název pocházející z němčiny. Jde o nepromokavou plachtu daných rozměrů, čili stanový dílec. Ten lze spojit s dalšími celtami a vznikne tak stan. Má většinou hnědou, zelenou, khaki barvu nebo maskáčový vzor. Jako spojovací materiál se používají olivky. Rozměry se pohybují kolem necelých dvou metrů, tvarově se může jednat o čtverec, kosočtverec nebo obdélník.
Celty se hodí především jako materiál pro stavbu nouzového přístřešku, k maskování či k ochraně před deštěm jako pláštěnka. Celty nepoužívají jen vojáci, ale také táborníci, trampové, skauti a další.


Co je to Celta? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Celta. Co znamená pojem Celta z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Celta můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Celta je v sekci Cestování

Klíčová slova: informace, přesný výraz, terminologie, význam pojmu, slovo, význam slova, heslo, pojem, co je to Celta?, lexikon, Cestování, popis, co znamená, odborný výraz, wiki, definice pojmu, vysvětlení, co to je


Pojem Celta je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Celta ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Celta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Celta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Celta na Google.cz

Zkusit najít výraz Celta ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Celta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Celta například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Celta? resp. co znamená výraz Celta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celta, odpověď na dotaz co je to Celta?. Víte např. kdo to je Martin Bursík? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.