Co je to?
Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Co je Outlook?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Outlook?

Outlook je zkrácený název pro emailového a groupwarového (napomáhajícího spolupráci lidí) klienta společnosti Microsoft ( Microsoft Office Outlook). Emailový klient slouží ke správě, přijímaní i odesílání elektronické pošty. Outlook obsahuje nejen elektronickou poštu, ale i možnost vést kontakty, organizovat čas a úkoly, zapisovat poznámky a vést deník. Může být používán samostatně nebo v kombinaci s dalšími aplikacemi.


Co je to Outlook? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Outlook je v kategorii internet

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, co znamená, slovník, wiki, internet, vysvětlení, Outlook, odborné názvosloví, terminologie, názvosloví, informace, formulace, popis, heslo, terminus technicus, co to je, přesný výraz


Pojem Outlook je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Outlook píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Outlook (též Outlook či Microsoft Office Outlook) je e-mailový a groupwarový klient od společnosti Microsoft, který je standardně součástí Microsoft Office. Obsahuje klienta elektronické pošty, vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek a deník. Produkt je k dispozici i jako samostatná aplikace a často je nasazován ve spolupráci s Microsoft Exchange Server pro firmy vyžadující sdílení pošty a organizaci schůzek.

Zkuste zjistit více informací o slovu Outlook v následujících zdrojích

Hledat termín Outlook na Google.cz

Hledat slovo Outlook ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Outlook ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Outlook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Outlook ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Outlook na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Outlook například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co je to Outlook? resp. co se skrývá pod slovem Outlook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outlook, odpověď na dotaz co je to Outlook?. Víte např. kdo to je Kontrabasista? Znáte a víte kdo je Pavel Bělobrádek? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, wifi venku, outlook, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.