Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Outlook. Co znamená pojem Outlook z kategorie Internet?

Co to je Outlook? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Outlook

Outlook je zkrácený název pro emailového a groupwarového (napomáhajícího spolupráci lidí) klienta společnosti Microsoft ( Microsoft Office Outlook). Emailový klient slouží ke správě, přijímaní i odesílání elektronické pošty. Outlook obsahuje nejen elektronickou poštu, ale i možnost vést kontakty, organizovat čas a úkoly, zapisovat poznámky a vést deník. Může být používán samostatně nebo v kombinaci s dalšími aplikacemi.


Co je to Outlook? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Outlook. Co znamená pojem Outlook z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Outlook? s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Outlook je v sekci internet

Klíčová slova: wiki, termín, terminus technicus, internet, co znamená, popis, význam, lexikon, formulace, vysvětlení, význam pojmu, definice, názvosloví, odborné názvosloví, co to je, synonymum, přesný význam, pojem


Pojem Outlook je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Outlook? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Outlook (též Outlook či Microsoft Office Outlook) je e-mailový a groupwarový klient od společnosti Microsoft, který je standardně součástí Microsoft Office. Obsahuje klienta elektronické pošty, vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek a deník. Produkt je k dispozici i jako samostatná aplikace a často je nasazován ve spolupráci s Microsoft Exchange Server pro firmy vyžadující sdílení pošty a organizaci schůzek.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Outlook ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Outlook ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Outlook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Outlook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Outlook ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Outlook ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Outlook například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Outlook? resp. jaký je význam slova Outlook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outlook, odpověď na dotaz co je to Outlook?. Víte např. kdo to je Kali? Znáte a víte kdo je Warren Buffett? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Outlook i v jiné sekci než v internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.