Co je to?
Výraz, termín, definice slova Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Co je to Outlook? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Outlook?

Outlook je zkrácený název pro emailového a groupwarového (napomáhajícího spolupráci lidí) klienta společnosti Microsoft ( Microsoft Office Outlook). Emailový klient slouží ke správě, přijímaní i odesílání elektronické pošty. Outlook obsahuje nejen elektronickou poštu, ale i možnost vést kontakty, organizovat čas a úkoly, zapisovat poznámky a vést deník. Může být používán samostatně nebo v kombinaci s dalšími aplikacemi.


Co je to Outlook? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Outlook? Pak se o ní podělte s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Outlook patří do sekce internet

Klíčová slova: internet, terminologie, slovník, význam pojmu, přesný význam, termín, přesný výraz, popis, odborné názvosloví, vysvětlení, slovo, lexikon, odborný výraz, definice, co je to Outlook?, co znamená, význam, wiki


Pojem Outlook je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Outlook? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Outlook (též Outlook či Microsoft Office Outlook) je e-mailový a groupwarový klient od společnosti Microsoft, který je standardně součástí Microsoft Office. Obsahuje klienta elektronické pošty, vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek a deník. Produkt je k dispozici i jako samostatná aplikace a často je nasazován ve spolupráci s Microsoft Exchange Server pro firmy vyžadující sdílení pošty a organizaci schůzek.

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Outlook ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Outlook ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Outlook ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Outlook ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Outlook ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Outlook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Outlook například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už víte co znamená slovo Outlook? resp. co se skrývá pod slovem Outlook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outlook, odpověď na dotaz co je to Outlook?. Víte např. kdo to je Zdeněk Mahdal? Znáte a víte kdo je Milan Chovanec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.