Co je to?
Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Co je to Platový výměr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Platový výměr

Platový výměr je dokument, který zaměstnavatel musí vydat zaměstnanci nejpozději v den nástupu do práce. Povinný není platový výměr v případě, že se jedná o sjednání smluvního platu. Platový výměr musí být písemný a obsahuje povinné údaje: zařazení do platové třídy a stupně, výše platového tarifu a další složky platu, které se vyplácejí pravidelně každý měsíc.
Většinou se uvádějí i termín a místo výplaty. O změnách a důvodech změn platového výměru musí zaměstnavatel zaměstnance informovat v předstihu.


Co je to Platový výměr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Platový výměr s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Platový výměr se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: co to je, Účetnictví, wiki, přesný význam, názvosloví, význam, vysvětlení, synonymum, Platový výměr, pojem, odborný výraz, význam slova, terminologie, definice, význam pojmu, formulace, Účetnictví, termín


Pojem Platový výměr je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Platový výměr ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Platový výměr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Platový výměr ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Platový výměr ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Platový výměr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Platový výměr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Platový výměr například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Platový výměr? resp. co se skrývá pod slovem Platový výměr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platový výměr, odpověď na dotaz co je to Platový výměr?. Víte např. kdo to je Velký vezír? Znáte a víte kdo je Popleta? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Platový výměr i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.