Co je to?
Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Co je to Platový výměr? Význam slova

Co znamená termín Platový výměr? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Platový výměr je dokument, který zaměstnavatel musí vydat zaměstnanci nejpozději v den nástupu do práce. Povinný není platový výměr v případě, že se jedná o sjednání smluvního platu. Platový výměr musí být písemný a obsahuje povinné údaje: zařazení do platové třídy a stupně, výše platového tarifu a další složky platu, které se vyplácejí pravidelně každý měsíc.
Většinou se uvádějí i termín a místo výplaty. O změnách a důvodech změn platového výměru musí zaměstnavatel zaměstnance informovat v předstihu.


Co je to Platový výměr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Platový výměr? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Platový výměr je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam pojmu, definice, formulace, význam slova, co je to Platový výměr?, slovník, odborné názvosloví, přesný výraz, co to je, informace, co znamená, definice pojmu, termín, Platový výměr, terminologie, Účetnictví, synonymum, popis


Pojem Platový výměr je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Platový výměr

Zkusit najít výraz Platový výměr ve Wikipedii

Vyhledat výraz Platový výměr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Platový výměr ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Platový výměr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Platový výměr ve Wikimedia Commons

Najít termín Platový výměr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Platový výměr například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Platový výměr? resp. jaká je definice slova Platový výměr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platový výměr, odpověď na dotaz co je to Platový výměr?. Víte např. kdo to je Komparzistka? Znáte a víte kdo je Otrokář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.