Co je to?
Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Co je to Platový výměr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Platový výměr

Platový výměr je dokument, který zaměstnavatel musí vydat zaměstnanci nejpozději v den nástupu do práce. Povinný není platový výměr v případě, že se jedná o sjednání smluvního platu. Platový výměr musí být písemný a obsahuje povinné údaje: zařazení do platové třídy a stupně, výše platového tarifu a další složky platu, které se vyplácejí pravidelně každý měsíc.
Většinou se uvádějí i termín a místo výplaty. O změnách a důvodech změn platového výměru musí zaměstnavatel zaměstnance informovat v předstihu.


Co je to Platový výměr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Platový výměr je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: terminologie, synonymum, Účetnictví, odborné názvosloví, heslo, definice pojmu, co je to Platový výměr?, informace, význam pojmu, přesný význam, význam, Účetnictví, co znamená, odborný výraz, slovo, vysvětlení, popis, přesný výraz


Pojem Platový výměr je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín Platový výměr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Platový výměr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Platový výměr na Youtube

Hledat výraz Platový výměr ve Wikipedii

Najít výraz Platový výměr ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Platový výměr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Platový výměr například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Platový výměr? resp. co se skrývá pod slovem Platový výměr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platový výměr, odpověď na dotaz co je to Platový výměr?. Víte např. kdo to je Jiří Ovčáček? Znáte a víte kdo je Otrokář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.