Co je to?
Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Co je to Platový výměr? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Platový výměr

Platový výměr je dokument, který zaměstnavatel musí vydat zaměstnanci nejpozději v den nástupu do práce. Povinný není platový výměr v případě, že se jedná o sjednání smluvního platu. Platový výměr musí být písemný a obsahuje povinné údaje: zařazení do platové třídy a stupně, výše platového tarifu a další složky platu, které se vyplácejí pravidelně každý měsíc.
Většinou se uvádějí i termín a místo výplaty. O změnách a důvodech změn platového výměru musí zaměstnavatel zaměstnance informovat v předstihu.


Co je to Platový výměr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Platový výměr? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Platový výměr je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: co je to Platový výměr?, slovo, heslo, přesný význam, formulace, co znamená, význam slova, definice, co to je, terminologie, wiki, termín, vysvětlení, Platový výměr, význam, definice pojmu, terminus technicus, přesný výraz


Pojem Platový výměr je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Platový výměr ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Platový výměr ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Platový výměr ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Platový výměr ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Platový výměr na Google.cz

Najít výraz Platový výměr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Platový výměr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Platový výměr? resp. jaká je definice slova Platový výměr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platový výměr, odpověď na dotaz co je to Platový výměr?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Popleta? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Platový výměr hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.