Co je to?
Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Patio?

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.


Co je to Patio? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Patio sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Patio patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: informace, co je to Patio?, Stavebnictví, definice, terminologie, názvosloví, význam, přesný výraz, Patio, slovo, pojem, popis, co znamená, význam pojmu, lexikon, heslo, definice pojmu, slovník


Pojem Patio je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Patio ve Wikipedii

Najít slovo Patio ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Patio ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Patio ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Patio ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Patio ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Patio například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Patio? resp. co se skrývá pod slovem Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Řiťopich? Znáte a víte kdo je Arcibiskup? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Patio hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.