Co je to?
Výraz, termín, definice slova Patio. Co znamená odborný pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Patio

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.


Co je to Patio? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Patio. Co znamená odborný pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Patio? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Patio se nachází v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, odborné názvosloví, co znamená, informace, názvosloví, stavebnictví, wiki, co to je, přesný výraz, vysvětlení, popis, odborný výraz, Patio, slovo, terminologie, slovník, definice


Pojem Patio je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Patio ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Patio ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Patio ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Patio ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Patio na Youtube

Zkusit najít heslo Patio ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patio například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Patio? resp. co označuje slovo Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Masový vrah? Znáte a víte kdo je Björk? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.