Co je to?
Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Patio?

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.


Co je to Patio? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Patio? s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Patio je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, Patio, co to je, terminologie, informace, slovník, wiki, lexikon, Stavebnictví, význam pojmu, Stavebnictví, definice, slovo, termín, terminus technicus, význam, odborné názvosloví, co je to Patio?


Pojem Patio je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Patio doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patio ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Patio na Youtube

Vyhledat výraz Patio ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Patio ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Patio ve Wikipedii

Vyhledat slovo Patio ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Patio například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Patio? resp. jaká je definice slova Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Sudička? Znáte a víte kdo je Arcibiskup? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.