Co je to?
Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Patio?

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.


Co je to Patio? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Patio? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Patio patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, odborný výraz, co je to Patio?, Stavebnictví, vysvětlení, slovo, popis, informace, termín, Stavebnictví, terminus technicus, terminologie, synonymum, význam, Patio, definice, co to je


Pojem Patio je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patio ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Patio ve Wikipedii

Hledat heslo Patio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Patio ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Patio ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Patio ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patio například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Patio? resp. co přesně znamená slovo Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Sommelier? Znáte a víte kdo je Schizofrenik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.