Co je to?
Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Patio?

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.


Co je to Patio? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Patio s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Patio se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: terminus technicus, přesný výraz, význam, slovo, Stavebnictví, Patio, co to je, synonymum, informace, definice, co je to Patio?, formulace, termín, názvosloví, odborné názvosloví, Stavebnictví, vysvětlení, definice pojmu


Pojem Patio je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Patio

Hledat výraz Patio ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Patio ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Patio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Patio na Youtube

Najít heslo Patio na Google.cz

Najít termín Patio ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Patio například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Patio? resp. jaký je význam pojmu Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Freddie Mercury? Znáte a víte kdo je Schizofrenik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Patio i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.