Co je to?
Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Patio

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.


Co je to Patio? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Patio patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, názvosloví, terminus technicus, co je to Patio?, definice, termín, co to je, Stavebnictví, pojem, význam, slovo, terminologie, význam slova, informace, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, význam pojmu


Pojem Patio je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Patio ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Patio ve Wikislovníku

Najít slovo Patio ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Patio ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Patio ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Patio ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Patio například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Patio? resp. co je to Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Max Planck? Znáte a víte kdo je Flegmatik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.