Co je to?
Definice výrazu Briliant. Co znamená odborný pojem Briliant z kategorie Materiály?

Co je Briliant? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Briliant

Jako briliant označujeme diamant nebo jiný drahý kámen vybroušený do briliantového brusu. Ten má 57 faset (plošek) a zajišťuje, že lesk kamene vynikne maximálním možným způsobem.


Co je to Briliant? Význam slova, termín, Definice výrazu Briliant. Co znamená odborný pojem Briliant z kategorie Materiály?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Briliant je v sekci materiály

Klíčová slova: popis, lexikon, co znamená, definice pojmu, materiály, odborný výraz, význam, co to je, význam pojmu, formulace, slovník, odborné názvosloví, materiály, synonymum, slovo, definice, informace, názvosloví


Pojem Briliant je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Briliant? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Briliant je diamant či jiný drahokam, vybroušený do zvláštní formy s mnoha ploškami tak, aby vynikl jeho lesk.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Briliant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Briliant ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Briliant ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Briliant ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Briliant ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Briliant na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Briliant například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Briliant? resp. jaká je definice termínu Briliant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Briliant, odpověď na dotaz co je to Briliant?. Víte např. kdo to je Erhard Milch? Znáte a víte kdo je Nefritový císař? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Briliant i v jiných kategoriích (než materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.