Co je to?
Výraz, termín, definice slova Briliant. Co znamená odborný pojem Briliant z kategorie Materiály?

Co je to Briliant? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Briliant?

Jako briliant označujeme diamant nebo jiný drahý kámen vybroušený do briliantového brusu. Ten má 57 faset (plošek) a zajišťuje, že lesk kamene vynikne maximálním možným způsobem.


Co je to Briliant? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Briliant. Co znamená odborný pojem Briliant z kategorie Materiály?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Briliant? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Briliant patří do sekce Materiály

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, terminus technicus, terminologie, pojem, význam, vysvětlení, popis, definice, informace, Materiály, Materiály, heslo, slovník, definice pojmu, co znamená, Briliant, slovo


Pojem Briliant je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Briliant? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Briliant je diamant či jiný drahokam, vybroušený do zvláštní formy s mnoha ploškami tak, aby vynikl jeho lesk.

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Briliant ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Briliant ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Briliant ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Briliant ve Wikizdrojích

Hledat termín Briliant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Briliant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Briliant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Briliant? resp. co označuje slovo Briliant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Briliant, odpověď na dotaz co je to Briliant?. Víte např. kdo to je Rom? Znáte a víte kdo je Vica Kerekés? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.