Co je to?
Definice výrazu Světelné znečištění. Co znamená odborný pojem Světelné znečištění z kategorie Příroda?

Co to je Světelné znečištění? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Světelné znečištění?

Světelné znečištění je používáno jako označení pro světlo, které vytvořil člověk, ale které má vedlejší negativní a rušivé účinky. Může se jednat o různá oslnění, světlo pronikající do obydlí, osvětlení míst tam, kde to není žádoucí a podobně.
Často se pojem světelné znečištění využívá pro pojmenování rozptylu světla ve větších městech – jedná se o zdroje jako veřejné osvětlení, nasvícení různých ploch, světelné reklamy a další možnosti nešetrného osvětlení. Negativní vliv tohoto znečištění je prokázaný a používá se i jako právní termín.


Co je to Světelné znečištění? Význam slova, termín, Definice výrazu Světelné znečištění. Co znamená odborný pojem Světelné znečištění z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Světelné znečištění? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Světelné znečištění je v sekci Příroda

Klíčová slova: definice pojmu, co znamená, informace, slovo, terminologie, vysvětlení, slovník, Příroda, formulace, přesný význam, odborný výraz, termín, přesný výraz, pojem, Příroda, názvosloví, Světelné znečištění, význam


Pojem Světelné znečištění je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Světelné znečištění ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Světelné znečištění ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Světelné znečištění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Světelné znečištění ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Světelné znečištění ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Světelné znečištění na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Světelné znečištění například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Světelné znečištění? resp. co označuje slovo Světelné znečištění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Světelné znečištění, odpověď na dotaz co je to Světelné znečištění?. Víte např. kdo to je Puntičkář? Znáte a víte kdo je Conchita Wurst? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Příroda). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.