Co je to?
Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Co to je Vyhřezlá ploténka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vyhřezlá ploténka?

Vyhřezlá ploténka je jednou z příčin bolestí zad. Vzniká postupným oslabením a opotřebením ploténky, příčinou může být věk, přílišná námaha, nadměrné sportování nebo naopak nízká pohybová aktivita. Pro vyhřezlou ploténku je typická vystřelující bolest v oblasti zad. Bolest postupně otupuje a může přecházet do nohou.
Průvodními jevy vyhřezlé ploténky jsou také brnění a mravenčení popřípadě znecitlivění v zasažené oblasti. Bolesti přicházejí při prudkých pohybech, tlaku i namáhavé práci.


Co je to Vyhřezlá ploténka? Význam slova, termín, Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Vyhřezlá ploténka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vyhřezlá ploténka patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: definice, význam slova, slovo, odborný výraz, lexikon, význam, přesný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, terminus technicus, informace, termín, Vyhřezlá ploténka, co je to Vyhřezlá ploténka?, co znamená, Nemoce, definice pojmu, význam pojmu


Pojem Vyhřezlá ploténka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít termín Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Vyhřezlá ploténka na Google.cz

Vyhledat výraz Vyhřezlá ploténka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyhřezlá ploténka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Vyhřezlá ploténka? resp. co je to Vyhřezlá ploténka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyhřezlá ploténka, odpověď na dotaz co je to Vyhřezlá ploténka?. Víte např. kdo to je Gustáv Husák? Znáte a víte kdo je Zelenáč? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.