Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Co je to Vyhřezlá ploténka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Vyhřezlá ploténka?

Vyhřezlá ploténka je jednou z příčin bolestí zad. Vzniká postupným oslabením a opotřebením ploténky, příčinou může být věk, přílišná námaha, nadměrné sportování nebo naopak nízká pohybová aktivita. Pro vyhřezlou ploténku je typická vystřelující bolest v oblasti zad. Bolest postupně otupuje a může přecházet do nohou.
Průvodními jevy vyhřezlé ploténky jsou také brnění a mravenčení popřípadě znecitlivění v zasažené oblasti. Bolesti přicházejí při prudkých pohybech, tlaku i namáhavé práci.


Co je to Vyhřezlá ploténka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vyhřezlá ploténka sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Vyhřezlá ploténka patří do sekce nemoce

Klíčová slova: termín, definice pojmu, slovník, pojem, Vyhřezlá ploténka, vysvětlení, co je to Vyhřezlá ploténka?, co znamená, co to je, informace, slovo, přesný význam, význam slova, wiki, lexikon, odborný výraz, synonymum, názvosloví


Pojem Vyhřezlá ploténka je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Vyhřezlá ploténka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Vyhřezlá ploténka ve Wikipedii

Najít termín Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Vyhřezlá ploténka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyhřezlá ploténka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Vyhřezlá ploténka? resp. co se skrývá pod slovem Vyhřezlá ploténka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyhřezlá ploténka, odpověď na dotaz co je to Vyhřezlá ploténka?. Víte např. kdo to je Hana Vagnerová? Znáte a víte kdo je Zbabělec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nemoce). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.