Co je to?
Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Co to je Vyhřezlá ploténka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Vyhřezlá ploténka?

Vyhřezlá ploténka je jednou z příčin bolestí zad. Vzniká postupným oslabením a opotřebením ploténky, příčinou může být věk, přílišná námaha, nadměrné sportování nebo naopak nízká pohybová aktivita. Pro vyhřezlou ploténku je typická vystřelující bolest v oblasti zad. Bolest postupně otupuje a může přecházet do nohou.
Průvodními jevy vyhřezlé ploténky jsou také brnění a mravenčení popřípadě znecitlivění v zasažené oblasti. Bolesti přicházejí při prudkých pohybech, tlaku i namáhavé práci.


Co je to Vyhřezlá ploténka? Význam slova, termín, Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Vyhřezlá ploténka s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Vyhřezlá ploténka je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: odborný výraz, Nemoce, formulace, popis, termín, synonymum, slovník, Nemoce, informace, význam pojmu, význam, wiki, vysvětlení, definice pojmu, definice, přesný výraz, názvosloví, slovo


Pojem Vyhřezlá ploténka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vyhřezlá ploténka v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Vyhřezlá ploténka ve Wikipedii

Vyhledat výraz Vyhřezlá ploténka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vyhřezlá ploténka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyhřezlá ploténka například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Vyhřezlá ploténka? resp. co se skrývá pod slovem Vyhřezlá ploténka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyhřezlá ploténka, odpověď na dotaz co je to Vyhřezlá ploténka?. Víte např. kdo to je Uhlíř? Znáte a víte kdo je Padělatel? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nemoce. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.