Co je to?
Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Co to je Vyhřezlá ploténka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Vyhřezlá ploténka?

Vyhřezlá ploténka je jednou z příčin bolestí zad. Vzniká postupným oslabením a opotřebením ploténky, příčinou může být věk, přílišná námaha, nadměrné sportování nebo naopak nízká pohybová aktivita. Pro vyhřezlou ploténku je typická vystřelující bolest v oblasti zad. Bolest postupně otupuje a může přecházet do nohou.
Průvodními jevy vyhřezlé ploténky jsou také brnění a mravenčení popřípadě znecitlivění v zasažené oblasti. Bolesti přicházejí při prudkých pohybech, tlaku i namáhavé práci.


Co je to Vyhřezlá ploténka? Význam slova, termín, Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vyhřezlá ploténka je v sekci Nemoce

Klíčová slova: názvosloví, informace, termín, wiki, odborné názvosloví, přesný výraz, popis, pojem, co to je, Nemoce, formulace, odborný výraz, definice, význam pojmu, co je to Vyhřezlá ploténka?, Vyhřezlá ploténka, terminologie, co znamená


Pojem Vyhřezlá ploténka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vyhřezlá ploténka lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Vyhřezlá ploténka ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Vyhřezlá ploténka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vyhřezlá ploténka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Vyhřezlá ploténka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Vyhřezlá ploténka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Vyhřezlá ploténka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyhřezlá ploténka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Vyhřezlá ploténka? resp. co je to Vyhřezlá ploténka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyhřezlá ploténka, odpověď na dotaz co je to Vyhřezlá ploténka?. Víte např. kdo to je Předškolák? Znáte a víte kdo je Padělatel? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.