Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Co je to Ipod? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ipod?

Firmy přicházejí se stále novými technologiemi a Apple se může pochlubit svým iPodem. Jde o multimediální přehrávač, který existuje v několika modelech. Přístroj se ovládá za pomoci dotykového kolečka nebo přímo dotykovým displejem. První iPod se na trh dostal v říjnu 2001 a kapacita pevného disku byla 5 GB. Jedná se o jedny z nejprodávanějších MP3 přehrávačů na trhu.


Co je to Ipod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Ipod můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ipod je v kategorii Hardware

Klíčová slova: Hardware, slovník, význam, popis, definice pojmu, informace, wiki, termín, lexikon, názvosloví, odborné názvosloví, význam pojmu, slovo, synonymum, co znamená, definice, pojem, heslo


Pojem Ipod je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ipod? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv. click wheel). Výjimkou je model iPod Touch a poslední model iPod Nano, který se ovládá pomocí dotykového displeje.

Multimediální mp3 přehrávač

Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay
Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay


Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Ipod ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Ipod ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ipod ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ipod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Ipod ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Ipod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ipod například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Ipod? resp. co znamená Ipod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ipod, odpověď na dotaz co je to Ipod?. Víte např. kdo to je Aleš Zavoral? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?