Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Co je to Ipod? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ipod?

Firmy přicházejí se stále novými technologiemi a Apple se může pochlubit svým iPodem. Jde o multimediální přehrávač, který existuje v několika modelech. Přístroj se ovládá za pomoci dotykového kolečka nebo přímo dotykovým displejem. První iPod se na trh dostal v říjnu 2001 a kapacita pevného disku byla 5 GB. Jedná se o jedny z nejprodávanějších MP3 přehrávačů na trhu.


Co je to Ipod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Ipod se nachází v kategorii hardware

Klíčová slova: hardware, pojem, význam slova, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, definice, názvosloví, vysvětlení, co to je, formulace, Ipod, termín, odborný výraz, popis, wiki, odborné názvosloví, slovo


Pojem Ipod je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Ipod?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv. click wheel). Výjimkou je model iPod Touch a poslední model iPod Nano, který se ovládá pomocí dotykového displeje.

Multimediální mp3 přehrávač

Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay
Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Ipod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ipod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Ipod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Ipod ve Wikislovníku

Hledat slovo Ipod ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Ipod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ipod například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ipod? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ipod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ipod, odpověď na dotaz co je to Ipod?. Víte např. kdo to je Nekrofil? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hardware). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?