Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Co je to Ipod? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ipod?

Firmy přicházejí se stále novými technologiemi a Apple se může pochlubit svým iPodem. Jde o multimediální přehrávač, který existuje v několika modelech. Přístroj se ovládá za pomoci dotykového kolečka nebo přímo dotykovým displejem. První iPod se na trh dostal v říjnu 2001 a kapacita pevného disku byla 5 GB. Jedná se o jedny z nejprodávanějších MP3 přehrávačů na trhu.


Co je to Ipod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Ipod můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ipod je v sekci Hardware

Klíčová slova: wiki, význam, přesný význam, heslo, informace, Hardware, co to je, termín, pojem, co znamená, terminologie, odborné názvosloví, slovo, přesný výraz, definice, co je to Ipod?, synonymum, názvosloví


Pojem Ipod je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ipod? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv. click wheel). Výjimkou je model iPod Touch a poslední model iPod Nano, který se ovládá pomocí dotykového displeje.

Multimediální mp3 přehrávač

Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay
Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ipod ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ipod ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Ipod ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ipod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Ipod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Ipod ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ipod například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Ipod? resp. jaký je přesný význam slova Ipod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ipod, odpověď na dotaz co je to Ipod?. Víte např. kdo to je Ivan Pilný? Znáte a víte kdo je Dyskalkulik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?