Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Co je to Ipod? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ipod

Firmy přicházejí se stále novými technologiemi a Apple se může pochlubit svým iPodem. Jde o multimediální přehrávač, který existuje v několika modelech. Přístroj se ovládá za pomoci dotykového kolečka nebo přímo dotykovým displejem. První iPod se na trh dostal v říjnu 2001 a kapacita pevného disku byla 5 GB. Jedná se o jedny z nejprodávanějších MP3 přehrávačů na trhu.


Co je to Ipod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ipod je v sekci Hardware

Klíčová slova: co znamená, co to je, význam pojmu, vysvětlení, terminus technicus, heslo, přesný výraz, Hardware, slovník, definice pojmu, odborné názvosloví, termín, formulace, odborný výraz, Hardware, terminologie, Ipod, lexikon


Pojem Ipod je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ipod? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv. click wheel). Výjimkou je model iPod Touch a poslední model iPod Nano, který se ovládá pomocí dotykového displeje.

Multimediální mp3 přehrávač

Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay
Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Ipod

Najít pojem Ipod ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Ipod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ipod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Ipod ve Wikislovníku

Hledat heslo Ipod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ipod na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ipod například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Ipod? resp. co znamená slovo Ipod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ipod, odpověď na dotaz co je to Ipod?. Víte např. kdo to je Lída Rakušanová? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ipod v jiné sekci než Hardware. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?