Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ipod. Co znamená pojem Ipod z kategorie Hardware?

Co je Ipod? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ipod?

Firmy přicházejí se stále novými technologiemi a Apple se může pochlubit svým iPodem. Jde o multimediální přehrávač, který existuje v několika modelech. Přístroj se ovládá za pomoci dotykového kolečka nebo přímo dotykovým displejem. První iPod se na trh dostal v říjnu 2001 a kapacita pevného disku byla 5 GB. Jedná se o jedny z nejprodávanějších MP3 přehrávačů na trhu.


Co je to Ipod? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ipod. Co znamená pojem Ipod z kategorie Hardware?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ipod s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Ipod se nachází v kategorii hardware

Klíčová slova: hardware, slovo, popis, synonymum, vysvětlení, odborné názvosloví, definice, definice pojmu, lexikon, význam pojmu, odborný výraz, heslo, slovník, co to je, terminologie, přesný význam, wiki, co znamená


Pojem Ipod je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ipod? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv. click wheel). Výjimkou je model iPod Touch a poslední model iPod Nano, který se ovládá pomocí dotykového displeje.

Multimediální mp3 přehrávač

Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay
Multimediální mp3 přehrávač Ipod od společnosti Apple. Autor: slightly_different, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Ipod v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ipod ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Ipod ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Ipod ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ipod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ipod na Google.cz

Najít slovo Ipod ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ipod například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ipod? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ipod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ipod, odpověď na dotaz co je to Ipod?. Víte např. kdo to je Druh? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než hardware). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?