Co je to?
Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Co je to Web? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Web

Informační dokument zobrazitelný pomocí prohlížeče na monitoru počítače nebo jiného zařízení (mobilní telefon, tablet apod.). Provoz webových stránek funguje v rámci celosvětové www sítě. Web obsahuje texty, multimediální data (obraz, zvuk) a odkazy pro přechod na další stránky se související tématikou.


Co je to Web? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Web se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: wiki, lexikon, co to je, vysvětlení, význam pojmu, Internet, popis, terminologie, slovo, informace, definice pojmu, terminus technicus, co znamená, názvosloví, heslo, přesný výraz, Internet, přesný význam


Pojem Web je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Web ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Web ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Web na Youtube

Najít termín Web ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Web na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Web ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Web například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Web? resp. co znamená slovo Web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Web, odpověď na dotaz co je to Web?. Víte např. kdo to je Apoštol? Znáte a víte kdo je Metrolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.