Co je to?
Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Co je to Web? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Web

Informační dokument zobrazitelný pomocí prohlížeče na monitoru počítače nebo jiného zařízení (mobilní telefon, tablet apod.). Provoz webových stránek funguje v rámci celosvětové www sítě. Web obsahuje texty, multimediální data (obraz, zvuk) a odkazy pro přechod na další stránky se související tématikou.


Co je to Web? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Web s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Web je v kategorii Internet

Klíčová slova: definice pojmu, co znamená, definice, terminus technicus, slovník, popis, synonymum, co je to Web?, Web, význam pojmu, terminologie, přesný význam, přesný výraz, informace, odborné názvosloví, formulace, pojem, wiki


Pojem Web je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Web ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Web ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Web na Google.cz

Zkusit najít termín Web ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Web ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Web ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Web například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Web? resp. jaká je definice slova Web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Web, odpověď na dotaz co je to Web?. Víte např. kdo to je Buzerant? Znáte a víte kdo je Ateista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.