Co je to?
Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Co je to ISIC? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ISIC?

ISIC neboli International Student Identity Card je doklad, který potvrzuje studentský status studentů středních, vyšších odborných či vysokých škol a některých jednoletých pomaturitních studijních oborů. Jde o jediný průkaz, který je uznáván na celém světě. Jeho vydavatelem je světová organizace ISIC Association, kterou zaštiťuje UNESCO. Lze si o něj požádat individuálně, nebo prostřednictvím školy.
Žáci základních škol mohou požádat o průkaz ISIC Scholar. Kromě prokazování statusu studenta přináší průkaz svému majiteli řadu dalších výhod. Může ho použít škola místo studentského průkazu, lze s ním získat řadu slev, zvýhodněné cestování, zlevněné vstupy, výhodné ubytování a podobně.


Co je to ISIC? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ISIC se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, odborný výraz, informace, co je to ISIC?, co znamená, definice, Školství, odborné názvosloví, pojem, wiki, lexikon, popis, význam, co to je, definice pojmu, termín, názvosloví


Pojem ISIC je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín ISIC ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz ISIC ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem ISIC ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz ISIC ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ISIC ve Wikimedia Commons

Najít pojem ISIC ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo ISIC například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená ISIC? resp. jaká je definice slova ISIC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISIC, odpověď na dotaz co je to ISIC?. Víte např. kdo to je Kozomrd? Znáte a víte kdo je Petr Bendl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.