Co je to?
Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Co je to ISIC? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu ISIC?

ISIC neboli International Student Identity Card je doklad, který potvrzuje studentský status studentů středních, vyšších odborných či vysokých škol a některých jednoletých pomaturitních studijních oborů. Jde o jediný průkaz, který je uznáván na celém světě. Jeho vydavatelem je světová organizace ISIC Association, kterou zaštiťuje UNESCO. Lze si o něj požádat individuálně, nebo prostřednictvím školy.
Žáci základních škol mohou požádat o průkaz ISIC Scholar. Kromě prokazování statusu studenta přináší průkaz svému majiteli řadu dalších výhod. Může ho použít škola místo studentského průkazu, lze s ním získat řadu slev, zvýhodněné cestování, zlevněné vstupy, výhodné ubytování a podobně.


Co je to ISIC? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to ISIC? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ISIC je v sekci Školství

Klíčová slova: synonymum, názvosloví, co to je, Školství, co znamená, termín, informace, odborné názvosloví, terminologie, lexikon, slovník, terminus technicus, wiki, ISIC, význam slova, co je to ISIC?, přesný výraz, definice pojmu


Pojem ISIC je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ISIC? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

ISIC (International Student Identity Card) je jediná mezinárodně uznávaná karta prokazující studentský status vydávaná v asi 130 zemích světa. Držitelé karty získávají přístup k velkému množství různých slev a výhod.

Pro další informace o termínu ISIC zkuste tyto odkazy

Najít slovo ISIC ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo ISIC ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem ISIC ve vyhledávači Qwant

Najít výraz ISIC ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem ISIC na Google.cz

Hledat videa s názvem ISIC na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ISIC například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo ISIC? resp. jaká je definice slova ISIC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISIC, odpověď na dotaz co je to ISIC?. Víte např. kdo to je Jiří Macháček? Znáte a víte kdo je Jaromír Bosák? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.