Co je to?
Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Co je to ISIC? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ISIC?

ISIC neboli International Student Identity Card je doklad, který potvrzuje studentský status studentů středních, vyšších odborných či vysokých škol a některých jednoletých pomaturitních studijních oborů. Jde o jediný průkaz, který je uznáván na celém světě. Jeho vydavatelem je světová organizace ISIC Association, kterou zaštiťuje UNESCO. Lze si o něj požádat individuálně, nebo prostřednictvím školy.
Žáci základních škol mohou požádat o průkaz ISIC Scholar. Kromě prokazování statusu studenta přináší průkaz svému majiteli řadu dalších výhod. Může ho použít škola místo studentského průkazu, lze s ním získat řadu slev, zvýhodněné cestování, zlevněné vstupy, výhodné ubytování a podobně.


Co je to ISIC? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ISIC patří do kategorie Školství

Klíčová slova: ISIC, lexikon, terminologie, termín, názvosloví, heslo, slovník, co to je, přesný význam, formulace, vysvětlení, co znamená, definice pojmu, wiki, co je to ISIC?, slovo, význam pojmu, popis


Pojem ISIC je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo ISIC ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ISIC ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem ISIC ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz ISIC na Google.cz

Hledat termín ISIC ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem ISIC na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ISIC například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova ISIC? resp. co se přesně ukrývá za slovem ISIC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISIC, odpověď na dotaz co je to ISIC?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Petr Bendl? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.