Co je to?
Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Co je ISIC? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ISIC

ISIC neboli International Student Identity Card je doklad, který potvrzuje studentský status studentů středních, vyšších odborných či vysokých škol a některých jednoletých pomaturitních studijních oborů. Jde o jediný průkaz, který je uznáván na celém světě. Jeho vydavatelem je světová organizace ISIC Association, kterou zaštiťuje UNESCO. Lze si o něj požádat individuálně, nebo prostřednictvím školy.
Žáci základních škol mohou požádat o průkaz ISIC Scholar. Kromě prokazování statusu studenta přináší průkaz svému majiteli řadu dalších výhod. Může ho použít škola místo studentského průkazu, lze s ním získat řadu slev, zvýhodněné cestování, zlevněné vstupy, výhodné ubytování a podobně.


Co je to ISIC? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu ISIC? Pak se o ní podělte s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo ISIC je v kategorii Školství

Klíčová slova: odborné názvosloví, lexikon, odborný výraz, názvosloví, terminologie, přesný význam, popis, Školství, definice, přesný výraz, vysvětlení, slovník, termín, význam pojmu, co to je, slovo, co znamená, formulace


Pojem ISIC je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu ISIC?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

ISIC (International Student Identity Card) je jediná mezinárodně uznávaná karta prokazující studentský status vydávaná v asi 130 zemích světa. Držitelé karty získávají přístup k velkému množství různých slev a výhod.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi ISIC na Google obrázcích

Vyhledat pojem ISIC ve vyhledávači Qwant

Najít pojem ISIC ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít ISIC ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem ISIC ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ISIC ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ISIC například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je ISIC? resp. co přesně znamená slovo ISIC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISIC, odpověď na dotaz co je to ISIC?. Víte např. kdo to je Zeman? Znáte a víte kdo je Jaroslav Heyrovský? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.