Co je to?
Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Co je to ISIC? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova ISIC?

ISIC neboli International Student Identity Card je doklad, který potvrzuje studentský status studentů středních, vyšších odborných či vysokých škol a některých jednoletých pomaturitních studijních oborů. Jde o jediný průkaz, který je uznáván na celém světě. Jeho vydavatelem je světová organizace ISIC Association, kterou zaštiťuje UNESCO. Lze si o něj požádat individuálně, nebo prostřednictvím školy.
Žáci základních škol mohou požádat o průkaz ISIC Scholar. Kromě prokazování statusu studenta přináší průkaz svému majiteli řadu dalších výhod. Může ho použít škola místo studentského průkazu, lze s ním získat řadu slev, zvýhodněné cestování, zlevněné vstupy, výhodné ubytování a podobně.


Co je to ISIC? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ISIC. Co znamená odborný pojem ISIC z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ISIC se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: vysvětlení, definice, Školství, co znamená, synonymum, definice pojmu, ISIC, lexikon, přesný výraz, odborný výraz, co to je, formulace, Školství, význam pojmu, wiki, terminologie, termín, co je to ISIC?


Pojem ISIC je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín ISIC? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

ISIC (International Student Identity Card) je jediná mezinárodně uznávaná karta prokazující studentský status vydávaná v asi 130 zemích světa. Držitelé karty získávají přístup k velkému množství různých slev a výhod.

Více informací o pojmu ISIC lze najít v následujících zdrojích

Najít termín ISIC ve vyhledávači Yandex

Najít heslo ISIC ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo ISIC ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo ISIC ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz ISIC na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ISIC ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo ISIC například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to ISIC? resp. jaký je význam pojmu ISIC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISIC, odpověď na dotaz co je to ISIC?. Víte např. kdo to je The Weeknd? Znáte a víte kdo je Helena Vondráčková? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín ISIC hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.