Co je to?
Výraz, termín, definice slova Epilátor. Co znamená odborný pojem Epilátor z kategorie Technika?

Co je to Epilátor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Epilátor

Epilátor je nástroj k odstraňování chloupků na těle, chlupů v podpaží a na nohách. V některých případech slouží i k odstranění vousů. Epilátor chlupy odstraňuje vytržením. Většinou se jedná o elektrický strojek s hlavicí a rotujícími pinzetami.
Použití epilátoru nebývá úplně bezbolestné, proto výrobci nabízejí i šetrné epilátory nebo epilátory pro začátečníky. Některé modely epilátorů provádějí nejen epilaci, ale zároveň i masírují.


Co je to Epilátor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Epilátor. Co znamená odborný pojem Epilátor z kategorie Technika?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Epilátor? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Epilátor je v sekci technika

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, význam, popis, definice pojmu, přesný význam, význam pojmu, wiki, technika, odborné názvosloví, co to je, lexikon, co znamená, přesný výraz, význam slova, terminus technicus, odborný výraz, terminologie


Pojem Epilátor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Epilátor?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Epilátor je elektrické zařízení, které se používá k odstraňování lidských chloupků tím, že mechanicky uchopí více chloupků současně a vytáhne je. Způsob, jakým epilátory vytahují chloupky, je podobný voskování, i když na rozdíl od voskování neodstraňuje buňky z epitelové tkáně pokožky. Kromě pružin v raných pružinových typech epilátorů nejsou v epilátorech žádné části, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Epilátory jsou dodávány v provedení s napájením, s akumulátorem či dobíjecí. Zařízení s bateriemi mohou být používána za mokra nebo za sucha.

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz Epilátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Epilátor ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Epilátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Epilátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Epilátor ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Epilátor ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Epilátor například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní už nejspíš víte co to je Epilátor? resp. co označuje slovo Epilátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epilátor, odpověď na dotaz co je to Epilátor?. Víte např. kdo to je Zloděj? Znáte a víte kdo je Kristýna Leichtová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.