Co je to?
Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Co je to Epilátor? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Epilátor?

Epilátor je nástroj k odstraňování chloupků na těle, chlupů v podpaží a na nohách. V některých případech slouží i k odstranění vousů. Epilátor chlupy odstraňuje vytržením. Většinou se jedná o elektrický strojek s hlavicí a rotujícími pinzetami.
Použití epilátoru nebývá úplně bezbolestné, proto výrobci nabízejí i šetrné epilátory nebo epilátory pro začátečníky. Některé modely epilátorů provádějí nejen epilaci, ale zároveň i masírují.


Co je to Epilátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Epilátor můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Epilátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: wiki, slovo, význam slova, co to je, termín, popis, pojem, informace, co je to Epilátor?, slovník, lexikon, heslo, terminus technicus, definice pojmu, Technika, přesný význam, význam pojmu, synonymum


Pojem Epilátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Epilátor? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Epilátor je elektrické zařízení, které se používá k odstraňování lidských chloupků tím, že mechanicky uchopí více chloupků současně a vytáhne je. Způsob, jakým epilátory vytahují chloupky, je podobný voskování, i když na rozdíl od voskování neodstraňuje buňky z epitelové tkáně pokožky. Kromě pružin v raných pružinových typech epilátorů nejsou v epilátorech žádné části, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Epilátory jsou dodávány v provedení s napájením, s akumulátorem či dobíjecí. Zařízení s bateriemi mohou být používána za mokra nebo za sucha.

Odkazy na jiné weby

Najít termín Epilátor ve Wikizdrojích

Hledat slovo Epilátor ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Epilátor ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Epilátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Epilátor ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epilátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Epilátor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Epilátor? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Epilátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epilátor, odpověď na dotaz co je to Epilátor?. Víte např. kdo to je Riccardo Fogli? Znáte a víte kdo je Ivan Brezina? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.