Co je to?
Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Co je to Epilátor? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Epilátor?

Epilátor je nástroj k odstraňování chloupků na těle, chlupů v podpaží a na nohách. V některých případech slouží i k odstranění vousů. Epilátor chlupy odstraňuje vytržením. Většinou se jedná o elektrický strojek s hlavicí a rotujícími pinzetami.
Použití epilátoru nebývá úplně bezbolestné, proto výrobci nabízejí i šetrné epilátory nebo epilátory pro začátečníky. Některé modely epilátorů provádějí nejen epilaci, ale zároveň i masírují.


Co je to Epilátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Epilátor s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Epilátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, slovník, popis, wiki, slovo, Epilátor, co znamená, názvosloví, co to je, definice, lexikon, Technika, Technika, definice pojmu, co je to Epilátor?, informace, pojem


Pojem Epilátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Epilátor? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Epilátor je elektrické zařízení, které se používá k odstraňování lidských chloupků tím, že mechanicky uchopí více chloupků současně a vytáhne je. Způsob, jakým epilátory vytahují chloupky, je podobný voskování, i když na rozdíl od voskování neodstraňuje buňky z epitelové tkáně pokožky. Kromě pružin v raných pružinových typech epilátorů nejsou v epilátorech žádné části, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Epilátory jsou dodávány v provedení s napájením, s akumulátorem či dobíjecí. Zařízení s bateriemi mohou být používána za mokra nebo za sucha.

Pro více informací o heslu Epilátor zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Epilátor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Epilátor na Google.cz

Najít termín Epilátor ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Epilátor ve Wikislovníku

Hledat termín Epilátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Epilátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Epilátor například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Epilátor? resp. co znamená Epilátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epilátor, odpověď na dotaz co je to Epilátor?. Víte např. kdo to je Jaroslav Seifert? Znáte a víte kdo je Ivan Brezina? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.