Co je to?
Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Co je to Epilátor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Epilátor?

Epilátor je nástroj k odstraňování chloupků na těle, chlupů v podpaží a na nohách. V některých případech slouží i k odstranění vousů. Epilátor chlupy odstraňuje vytržením. Většinou se jedná o elektrický strojek s hlavicí a rotujícími pinzetami.
Použití epilátoru nebývá úplně bezbolestné, proto výrobci nabízejí i šetrné epilátory nebo epilátory pro začátečníky. Některé modely epilátorů provádějí nejen epilaci, ale zároveň i masírují.


Co je to Epilátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Epilátor je v sekci Technika

Klíčová slova: Epilátor, vysvětlení, co to je, termín, wiki, význam slova, terminologie, synonymum, odborný výraz, pojem, slovo, co znamená, význam pojmu, formulace, terminus technicus, heslo, co je to Epilátor?, přesný výraz


Pojem Epilátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Epilátor?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Epilátor je elektrické zařízení, které se používá k odstraňování lidských chloupků tím, že mechanicky uchopí více chloupků současně a vytáhne je. Způsob, jakým epilátory vytahují chloupky, je podobný voskování, i když na rozdíl od voskování neodstraňuje buňky z epitelové tkáně pokožky. Kromě pružin v raných pružinových typech epilátorů nejsou v epilátorech žádné části, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Epilátory jsou dodávány v provedení s napájením, s akumulátorem či dobíjecí. Zařízení s bateriemi mohou být používána za mokra nebo za sucha.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Epilátor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Epilátor ve Wikizdrojích

Najít pojem Epilátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Epilátor ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epilátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Epilátor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Epilátor například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Epilátor? resp. jaký je přesný význam slova Epilátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epilátor, odpověď na dotaz co je to Epilátor?. Víte např. kdo to je Michal Kováč? Znáte a víte kdo je Ivan Brezina? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.