Co je to?
Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Co je to Epilátor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Epilátor?

Epilátor je nástroj k odstraňování chloupků na těle, chlupů v podpaží a na nohách. V některých případech slouží i k odstranění vousů. Epilátor chlupy odstraňuje vytržením. Většinou se jedná o elektrický strojek s hlavicí a rotujícími pinzetami.
Použití epilátoru nebývá úplně bezbolestné, proto výrobci nabízejí i šetrné epilátory nebo epilátory pro začátečníky. Některé modely epilátorů provádějí nejen epilaci, ale zároveň i masírují.


Co je to Epilátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Epilátor. Co znamená pojem Epilátor z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Epilátor můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Epilátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: Epilátor, synonymum, názvosloví, Technika, co to je, informace, co je to Epilátor?, odborné názvosloví, pojem, definice, význam pojmu, definice pojmu, wiki, Technika, terminologie, odborný výraz, terminus technicus, slovník


Pojem Epilátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Epilátor? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Epilátor je elektrické zařízení, které se používá k odstraňování lidských chloupků tím, že mechanicky uchopí více chloupků současně a vytáhne je. Způsob, jakým epilátory vytahují chloupky, je podobný voskování, i když na rozdíl od voskování neodstraňuje buňky z epitelové tkáně pokožky. Kromě pružin v raných pružinových typech epilátorů nejsou v epilátorech žádné části, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Epilátory jsou dodávány v provedení s napájením, s akumulátorem či dobíjecí. Zařízení s bateriemi mohou být používána za mokra nebo za sucha.

Více informací o slovu Epilátor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Epilátor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Epilátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epilátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Epilátor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Epilátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Epilátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Epilátor například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Epilátor? resp. co přesně znamená slovo Epilátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epilátor, odpověď na dotaz co je to Epilátor?. Víte např. kdo to je Solitér? Znáte a víte kdo je Kelt? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.