Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Co to je OMG? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu OMG?

V internetových diskuzích se pro ukrácení práce používají různé zkratky, na které jsou uživatelé ve většině případů zvyklí a naproto chápou jejich úzus. Jednou z těchto zkratek je i trojice písmenek OMG. Jedná se o zkráceninu tří anglických slov Oh my God, což by se do českého jazyka dalo přeložit jako Ó můj bože.


Co je to OMG? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu OMG? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem OMG patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: význam slova, formulace, OMG, význam, slovo, co znamená, co je to OMG?, význam pojmu, názvosloví, wiki, termín, definice, Zkratky, heslo, informace, synonymum, odborné názvosloví, slovník


Pojem OMG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem OMG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz OMG ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem OMG ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo OMG ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem OMG ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo OMG na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo OMG například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to OMG? resp. jaká je definice slova OMG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OMG, odpověď na dotaz co je to OMG?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Muslim? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.