Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Co to je OMG? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova OMG?

V internetových diskuzích se pro ukrácení práce používají různé zkratky, na které jsou uživatelé ve většině případů zvyklí a naproto chápou jejich úzus. Jednou z těchto zkratek je i trojice písmenek OMG. Jedná se o zkráceninu tří anglických slov Oh my God, což by se do českého jazyka dalo přeložit jako Ó můj bože.


Co je to OMG? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu OMG? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz OMG je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: pojem, Zkratky, synonymum, názvosloví, co to je, terminologie, heslo, význam pojmu, slovník, přesný význam, přesný výraz, definice, informace, co je to OMG?, význam, formulace, slovo, odborné názvosloví


Pojem OMG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín OMG ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem OMG ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem OMG ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo OMG ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo OMG ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo OMG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo OMG například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo OMG? resp. co je to OMG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OMG, odpověď na dotaz co je to OMG?. Víte např. kdo to je Velký vezír? Znáte a víte kdo je Muslim? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu OMG v jiné sekci než Zkratky. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.