Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Co to je OMG? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu OMG?

V internetových diskuzích se pro ukrácení práce používají různé zkratky, na které jsou uživatelé ve většině případů zvyklí a naproto chápou jejich úzus. Jednou z těchto zkratek je i trojice písmenek OMG. Jedná se o zkráceninu tří anglických slov Oh my God, což by se do českého jazyka dalo přeložit jako Ó můj bože.


Co je to OMG? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova OMG můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo OMG je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, termín, význam slova, heslo, přesný význam, co to je, lexikon, pojem, formulace, význam, co znamená, význam pojmu, terminus technicus, definice, popis, OMG, terminologie, vysvětlení


Pojem OMG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem OMG ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín OMG ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo OMG na Google.cz

Zkusit najít termín OMG ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem OMG ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem OMG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo OMG například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je OMG? resp. co se skrývá pod slovem OMG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OMG, odpověď na dotaz co je to OMG?. Víte např. kdo to je Záchranář? Znáte a víte kdo je Bašár al-Asad? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.