Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Co to je OMG? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu OMG?

V internetových diskuzích se pro ukrácení práce používají různé zkratky, na které jsou uživatelé ve většině případů zvyklí a naproto chápou jejich úzus. Jednou z těchto zkratek je i trojice písmenek OMG. Jedná se o zkráceninu tří anglických slov Oh my God, což by se do českého jazyka dalo přeložit jako Ó můj bože.


Co je to OMG? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text OMG s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín OMG se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, vysvětlení, terminus technicus, co znamená, význam slova, synonymum, co to je, lexikon, informace, Zkratky, pojem, Zkratky, definice, přesný výraz, slovník, co je to OMG?, heslo, odborný výraz


Pojem OMG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem OMG na Google.cz

Najít heslo OMG ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz OMG ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem OMG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín OMG ve Wikipedii

Zkusit najít slovo OMG ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo OMG například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova OMG? resp. co se skrývá pod slovem OMG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OMG, odpověď na dotaz co je to OMG?. Víte např. kdo to je Mrzout? Znáte a víte kdo je Muslim? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu OMG i v jiných kategoriích (než Zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.