Co je to?
Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je to Viber? Význam slova

Co znamená termín Viber? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.


Co je to Viber? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Viber se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, informace, formulace, lexikon, vysvětlení, slovo, definice pojmu, terminus technicus, terminologie, synonymum, pojem, wiki, význam pojmu, heslo, odborné názvosloví, Počítače, popis, význam


Pojem Viber je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co označuje termín Viber? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Viber ve Wikislovníku

Najít slovo Viber ve Wikizdrojích

Najít heslo Viber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Viber ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viber ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Viber na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Viber například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Viber? resp. co označuje slovo Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Jan Hřebejk? Znáte a víte kdo je Polír? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.