Co je to?
Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je to Viber? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Viber

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.


Co je to Viber? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Viber s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Viber se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, Počítače, co je to Viber?, názvosloví, definice pojmu, odborné názvosloví, slovník, význam slova, terminus technicus, wiki, popis, terminologie, slovo, definice, informace, Počítače, co znamená


Pojem Viber je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Viber?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Viber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Viber na Google.cz

Hledat heslo Viber ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Viber ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Viber na Youtube

Najít pojem Viber ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Viber například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Viber? resp. co se skrývá pod slovem Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Novak Djoković? Znáte a víte kdo je Instalatér? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.