Co je to?
Výraz, termín, definice slova Viber. Co znamená odborný pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je to Viber? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Viber

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.


Co je to Viber? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Viber. Co znamená odborný pojem Viber z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Viber? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Viber se nachází v kategorii počítače

Klíčová slova: synonymum, popis, slovo, informace, co znamená, formulace, heslo, význam, terminus technicus, vysvětlení, odborné názvosloví, definice pojmu, termín, slovník, význam slova, pojem, lexikon, počítače


Pojem Viber je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Viber? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Viber ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Viber ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Viber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Viber na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Viber ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viber ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Viber například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Viber? resp. jaký je přesný význam slova Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Oto Mádr? Znáte a víte kdo je Instalatér? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než počítače. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.