Co je to?
Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je to Viber? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Viber

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.


Co je to Viber? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Viber? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Viber je v sekci Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, význam pojmu, Viber, Počítače, definice pojmu, význam, vysvětlení, pojem, informace, přesný význam, Počítače, názvosloví, synonymum, terminus technicus, odborné názvosloví, heslo, slovník


Pojem Viber je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Viber? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Viber na Youtube

Vyhledat termín Viber ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Viber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Viber na Google.cz

Hledat heslo Viber ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Viber ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Viber například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Viber? resp. jaký je význam pojmu Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Alibista? Znáte a víte kdo je Bodyguard? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.