Co je to?
Definice výrazu, termínu Viber. Co znamená odborný pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je Viber? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Viber?

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.


Co je to Viber? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Viber. Co znamená odborný pojem Viber z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Viber je v kategorii počítače

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, synonymum, slovo, význam slova, slovník, heslo, význam, co znamená, počítače, popis, odborný výraz, Viber, formulace, počítače, wiki, pojem, přesný význam


Pojem Viber je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Viber? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Viber ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Viber ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Viber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viber ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Viber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Viber ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Viber například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Viber? resp. jaký je přesný význam slova Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Bonnie Tyler? Znáte a víte kdo je Savec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Viber v jiné sekci než počítače. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.