Co je to?
Výraz, termín, definice slova Crossbody. Co znamená odborný pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Crossbody?

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.

Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Crossbody. Co znamená odborný pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Crossbody je v sekci kultura

Klíčová slova: terminus technicus, lexikon, formulace, pojem, názvosloví, co je to Crossbody?, slovník, heslo, terminologie, přesný výraz, odborný výraz, termín, informace, Crossbody, synonymum, význam pojmu, přesný význam, slovo


Pojem Crossbody je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Crossbody doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Crossbody ve Wikislovníku

Vyhledat termín Crossbody ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Crossbody na Youtube

Hledat pojem Crossbody na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossbody ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Crossbody ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Crossbody? resp. jaký je přesný význam slova Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Tomáš Chrenek? Znáte a víte kdo je Michal David? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je kultura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.