Co je to?
Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Crossbody

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.

Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Crossbody? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Crossbody je v sekci Kultura

Klíčová slova: slovo, terminus technicus, odborný výraz, slovník, terminologie, heslo, synonymum, co je to Crossbody?, vysvětlení, názvosloví, Kultura, formulace, popis, přesný význam, význam pojmu, lexikon, Crossbody, pojem


Pojem Crossbody je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Crossbody

Hledat výraz Crossbody ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Crossbody ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Crossbody na Google.cz

Zkusit najít pojem Crossbody ve Wikislovníku

Hledat termín Crossbody ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Crossbody ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Crossbody? resp. jaká je definice slova Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Hejtman? Znáte a víte kdo je Karel Černoch? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Kultura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.