Co je to?
Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Crossbody

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.


Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Crossbody se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: význam pojmu, význam, slovo, přesný výraz, Kultura, Kultura, pojem, význam slova, definice, co to je, odborné názvosloví, přesný význam, heslo, názvosloví, terminologie, co je to Crossbody?, odborný výraz, formulace


Pojem Crossbody je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Crossbody zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossbody ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Crossbody ve Wikipedii

Vyhledat slovo Crossbody ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Crossbody ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Crossbody ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Crossbody ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Crossbody? resp. co se přesně ukrývá za slovem Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Johann Sebastian Bach? Znáte a víte kdo je Josef Melen? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.