Co je to?
Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Crossbody

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.


Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Crossbody? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Crossbody je v kategorii Kultura

Klíčová slova: názvosloví, přesný význam, vysvětlení, Kultura, termín, terminologie, význam pojmu, odborné názvosloví, heslo, synonymum, slovník, Crossbody, co je to Crossbody?, definice pojmu, význam, význam slova, informace, Kultura


Pojem Crossbody je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Crossbody v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Crossbody ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Crossbody ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Crossbody na Google.cz

Najít slovo Crossbody ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossbody ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Crossbody ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Crossbody? resp. co se skrývá pod slovem Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Tesař? Znáte a víte kdo je Josef Melen? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.