Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je Crossbody? Význam slova

Co znamená termín Crossbody? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.

Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Crossbody se nachází v kategorii kultura

Klíčová slova: slovník, wiki, definice, terminus technicus, formulace, co to je, význam slova, synonymum, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, definice pojmu, termín, slovo, pojem, terminologie, význam pojmu, přesný význam


Pojem Crossbody je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Crossbody na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossbody ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Crossbody ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Crossbody ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crossbody ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Crossbody ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Crossbody? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Klinický psycholog? Znáte a víte kdo je Martin Stropnický? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je kultura. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.