Co je to?
Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Crossbody

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.


Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Crossbody sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Crossbody je v kategorii Kultura

Klíčová slova: přesný výraz, terminologie, význam pojmu, význam, Kultura, co je to Crossbody?, slovo, přesný význam, heslo, terminus technicus, synonymum, význam slova, wiki, formulace, Kultura, popis, lexikon, odborné názvosloví


Pojem Crossbody je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crossbody ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Crossbody ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Crossbody ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Crossbody ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Crossbody ve Wikipedii

Zkusit najít termín Crossbody na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Crossbody? resp. jaká je definice slova Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Jiří Běhounek? Znáte a víte kdo je Josef Melen? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.