Co je to?
Výraz, termín, definice slova Crossbody. Co znamená odborný pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Crossbody

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.

Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Crossbody. Co znamená odborný pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Crossbody můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Crossbody je v kategorii kultura

Klíčová slova: přesný význam, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, definice, význam, co je to Crossbody?, synonymum, lexikon, termín, názvosloví, kultura, popis, formulace, terminus technicus, odborný výraz, kultura, terminologie


Pojem Crossbody je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Crossbody

Najít slovo Crossbody ve Wikipedii

Vyhledat slovo Crossbody ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Crossbody ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Crossbody ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crossbody ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Crossbody na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Crossbody? resp. co to je Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Padlý anděl? Znáte a víte kdo je Miroslav Sládek? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než kultura). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.