Co je to?
Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Crossbody

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.

Co je to Crossbody? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Crossbody sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Crossbody patří do sekce Kultura

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, lexikon, slovník, vysvětlení, heslo, význam slova, popis, definice, přesný význam, co je to Crossbody?, slovo, Kultura, definice pojmu, pojem, terminologie, odborné názvosloví, Kultura


Pojem Crossbody je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Crossbody doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Crossbody ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crossbody ve Wikimedia Commons

Hledat termín Crossbody na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossbody ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Crossbody ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Crossbody na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossbody například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Crossbody? resp. co se skrývá pod slovem Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Permoník? Znáte a víte kdo je Karel Černoch? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.