Co je to?
Definice výrazu, termínu Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Co je Honorář?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Honorář

Honorář je původně německé slovo sloužící pro označení finanční odměny za vykonanou práci. Tento pojem se používá především u tzv. svobodných povolání (právník, lékař, architekt, umělec, autor). Velmi často je honorář užíván ve spojení se slovem autorský.
Autorský honorář znamená příjem z autorských práv nebo z vydávání a šíření děl různého charakteru na vlastní náklad, či příjem pocházející z užití nebo poskytnutí práv z duševního vlastnictví.


Co je to Honorář? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Honorář se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Honorář je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: informace, význam slova, Účetnictví, popis, přesný význam, názvosloví, význam pojmu, co to je, odborný výraz, význam, slovo, přesný výraz, pojem, co znamená, Honorář, definice, vysvětlení, definice pojmu


Pojem Honorář je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Honorář? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Honorář (z německého Honorar) je finanční odměna používaná u svobodných povolání jako je např. umělec, právník, autor (také novinář) nebo lékař či architekt.

Jiné informační zdroje o pojmu Honorář

Najít slovo Honorář na Google.cz

Vyhledat heslo Honorář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Honorář ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Honorář ve Wikislovníku

Hledat slovo Honorář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Honorář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Honorář například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená slovo Honorář? resp. jaká je definice slova Honorář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Honorář, odpověď na dotaz co je to Honorář?. Víte např. kdo to je René Slováčková? Znáte a víte kdo je Lou Fanánek Hagen? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Účetnictví, Kalkulačka, lampička, faktury, honorář, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.