Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žinylka. Co znamená pojem Žinylka z kategorie Materiály?

Co je to Žinylka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Žinylka?

Žinylka je název příze, která svůj název dostala podle tvaru připomínajícího housenku. Název je z francouzštiny, kde chenille znamená právě housenku.
Příze je velmi efektní a výrazná. Nejčastěji se používá žinylka ttkaná nebo skaná. Kromě nich je známá také žinylka pletená, pozamentová, imitovaná či povločkovaná. Vyrábí se z ní především potahové látky, koberce, bytové doplňky, svrchní ošacení a módní oděvní doplňky.


Co je to Žinylka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Žinylka. Co znamená pojem Žinylka z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Žinylka s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Žinylka je v kategorii Materiály

Klíčová slova: pojem, názvosloví, přesný význam, definice, odborné názvosloví, vysvětlení, význam, slovo, Žinylka, lexikon, wiki, terminus technicus, odborný výraz, synonymum, definice pojmu, popis, Materiály, informace


Pojem Žinylka je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Žinylka

Zkusit najít výraz Žinylka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Žinylka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Žinylka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žinylka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Žinylka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Žinylka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Žinylka například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Žinylka? resp. co je to Žinylka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žinylka, odpověď na dotaz co je to Žinylka?. Víte např. kdo to je Andělíčkářka? Znáte a víte kdo je Padlý anděl? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.