Co je to?
Odborný výraz, definice slova Výtržnictví. Co znamená pojem Výtržnictví z kategorie Právo?

Co je to Výtržnictví? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Výtržnictví?

Výtržnictví je označení trestného činu zakotveného v trestním zákoníku. Tento trestný čin je zde definován jako neslušný čin spáchaný veřejně nebo na místě, které je veřejně přístupné. Může se jednat o napadení, hanobení památek nebo hrobů, rušení obřadů, sportovních utkání nebo společenských akcí.
Výtržnictví narušuje klidné občanské soužití a veřejný pořádek. Trestem může být i odnětí svobody až na tři roky.


Co je to Výtržnictví? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Výtržnictví. Co znamená pojem Výtržnictví z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Výtržnictví? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Výtržnictví se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: pojem, co znamená, lexikon, odborný výraz, význam, význam slova, definice, synonymum, slovo, Právo, co je to Výtržnictví?, terminologie, Výtržnictví, definice pojmu, popis, Právo, názvosloví, odborné názvosloví


Pojem Výtržnictví je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Výtržnictví ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Výtržnictví ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Výtržnictví ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Výtržnictví ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Výtržnictví ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Výtržnictví ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Výtržnictví například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Výtržnictví? resp. co je to Výtržnictví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výtržnictví, odpověď na dotaz co je to Výtržnictví?. Víte např. kdo to je Čecháček? Znáte a víte kdo je Sériový vrah? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.