Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Co je to ČSSZ? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ČSSZ?

ČSSZ je zkratka pro označení správní a finanční instituce, největší ve státní správě ČR. Spadá pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. Česká správa sociálního zabezpečení se stará o téměř 9 milionů klientů, měsíčně zajišťuje výplatu 3,5 milionů důchodů a skoro 300 tisíc dávek nemocenského pojištění. Vybírá pojistné na sociální zabezpečení a příspěvky na státní politiku zaměstnanosti, působí v oblasti lékařské posudkové služby.
ČSSZ je také styčným místem pro zahraniční instituce, působící v této oblasti.


Co je to ČSSZ? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text ČSSZ s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ČSSZ se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: co to je, formulace, názvosloví, význam pojmu, ČSSZ, co znamená, význam slova, přesný význam, slovník, odborný výraz, definice pojmu, Zkratky, synonymum, wiki, definice, informace, přesný výraz, popis


Pojem ČSSZ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz ČSSZ ve vyhledávači Qwant

Najít heslo ČSSZ ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín ČSSZ ve Wikipedii

Najít termín ČSSZ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ČSSZ na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČSSZ ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ČSSZ například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova ČSSZ? resp. jaká je definice slova ČSSZ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSSZ, odpověď na dotaz co je to ČSSZ?. Víte např. kdo to je Chodec? Znáte a víte kdo je Gambler? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?