Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ČSSZ. Co znamená pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Co je ČSSZ?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ČSSZ

ČSSZ je zkratka pro označení správní a finanční instituce, největší ve státní správě ČR. Spadá pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. Česká správa sociálního zabezpečení se stará o téměř 9 milionů klientů, měsíčně zajišťuje výplatu 3,5 milionů důchodů a skoro 300 tisíc dávek nemocenského pojištění. Vybírá pojistné na sociální zabezpečení a příspěvky na státní politiku zaměstnanosti, působí v oblasti lékařské posudkové služby.
ČSSZ je také styčným místem pro zahraniční instituce, působící v této oblasti.


Co je to ČSSZ? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ČSSZ. Co znamená pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín ČSSZ? Potom se o definici podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo ČSSZ se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: slovo, co znamená, terminus technicus, zkratky, informace, význam slova, odborné názvosloví, definice pojmu, ČSSZ, co je to ČSSZ?, slovník, lexikon, synonymum, termín, definice, přesný výraz, odborný výraz, názvosloví


Pojem ČSSZ je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ČSSZ? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Česká správa sociálního zabezpečení, zkráceně ČSSZ, je správní úřad České republiky, který je podřízen Ministerstvu práce a sociálních věcí. Je to největší finančně správní instituce v rámci celé státní správy České republiky. Má na starosti výplatu důchodů a nemocenských dávek.
Spravuje téměř 8 milionů pojištěnců, z toho více než 2,5 milionu starobních důchodců. Vyplácí přes 3 miliony důchodů.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem ČSSZ na Youtube

Vyhledat pojem ČSSZ ve vyhledávači Yahoo

Najít termín ČSSZ ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo ČSSZ ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi ČSSZ ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem ČSSZ ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo ČSSZ například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova ČSSZ? resp. co znamená slovo ČSSZ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSSZ, odpověď na dotaz co je to ČSSZ?. Víte např. kdo to je Alfa samec? Znáte a víte kdo je Leonardo da Vinci? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?