Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Co je to ČSSZ? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu ČSSZ?

ČSSZ je zkratka pro označení správní a finanční instituce, největší ve státní správě ČR. Spadá pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. Česká správa sociálního zabezpečení se stará o téměř 9 milionů klientů, měsíčně zajišťuje výplatu 3,5 milionů důchodů a skoro 300 tisíc dávek nemocenského pojištění. Vybírá pojistné na sociální zabezpečení a příspěvky na státní politiku zaměstnanosti, působí v oblasti lékařské posudkové služby.
ČSSZ je také styčným místem pro zahraniční instituce, působící v této oblasti.


Co je to ČSSZ? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to ČSSZ? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem ČSSZ je v sekci zkratky

Klíčová slova: lexikon, informace, terminus technicus, vysvětlení, pojem, termín, definice pojmu, ČSSZ, slovo, co je to ČSSZ?, wiki, co znamená, význam pojmu, definice, terminologie, synonymum, heslo, slovník


Pojem ČSSZ je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu ČSSZ?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Česká správa sociálního zabezpečení, zkráceně ČSSZ, je správní úřad České republiky, který je podřízen Ministerstvu práce a sociálních věcí. Je to největší finančně správní instituce v rámci celé státní správy České republiky. Má na starosti výplatu důchodů a nemocenských dávek.
Spravuje téměř 8 milionů pojištěnců, z toho více než 2,5 milionu starobních důchodců. Vyplácí přes 3 miliony důchodů.

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem ČSSZ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo ČSSZ ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín ČSSZ na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČSSZ ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo ČSSZ ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo ČSSZ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ČSSZ například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to ČSSZ? resp. jaká je definice termínu ČSSZ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSSZ, odpověď na dotaz co je to ČSSZ?. Víte např. kdo to je Šlejfíř? Znáte a víte kdo je Jean Jacques Rousseau? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?