Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Co je to ČSSZ? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ČSSZ?

ČSSZ je zkratka pro označení správní a finanční instituce, největší ve státní správě ČR. Spadá pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. Česká správa sociálního zabezpečení se stará o téměř 9 milionů klientů, měsíčně zajišťuje výplatu 3,5 milionů důchodů a skoro 300 tisíc dávek nemocenského pojištění. Vybírá pojistné na sociální zabezpečení a příspěvky na státní politiku zaměstnanosti, působí v oblasti lékařské posudkové služby.
ČSSZ je také styčným místem pro zahraniční instituce, působící v této oblasti.


Co je to ČSSZ? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu ČSSZ? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ČSSZ je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, ČSSZ, význam pojmu, definice pojmu, odborné názvosloví, termín, význam slova, co to je, Zkratky, heslo, terminologie, informace, synonymum, názvosloví, Zkratky, pojem, wiki, co znamená


Pojem ČSSZ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ČSSZ? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Česká správa sociálního zabezpečení, zkráceně ČSSZ, je správní úřad České republiky, který je podřízen Ministerstvu práce a sociálních věcí. Je to největší finančně správní instituce v rámci celé státní správy České republiky. Má na starosti výplatu důchodů a nemocenských dávek.
Spravuje téměř 8 milionů pojištěnců, z toho více než 2,5 milionu starobních důchodců. Vyplácí přes 3 miliony důchodů.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo ČSSZ ve Wikizdrojích

Hledat výraz ČSSZ ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem ČSSZ na Youtube

Najít heslo ČSSZ ve Wikislovníku

Hledat heslo ČSSZ na Google.cz

Zkusit najít pojem ČSSZ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ČSSZ například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená ČSSZ? resp. co se skrývá pod slovem ČSSZ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSSZ, odpověď na dotaz co je to ČSSZ?. Víte např. kdo to je Zdeněk Troška? Znáte a víte kdo je Gambler? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?