Co je to?
Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Co je Piloxing?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Piloxing?

Piloxing je nejnovější fitness program, který si zamilovaly nejen hvězdné osobnosti, ale všichni ti, kteří si chtějí formovat postavu. Piloxing v sobě spojuje pilates, tanec a box. Kombinace těchto prvků zaručuje dokonalé spalování tuků a potřebné tvarování postavy.
Cvičení založené na pilates a boxu se spojuje s rytmickou hudbou, jeho cílem je získání energie a motivace a zároveň patřičné uvolnění. Z boxu si piloxing bere hbitost, rychlé reakce a výkon, z pilates rovnováhu, koordinaci a ohebnost. To vše s taneční hudbou a pohyby. Na piloxing jsou potřeba rukavice se závažím.


Co je to Piloxing? Význam slova, termín, Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Piloxing? s vašimi kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Piloxing je v sekci sport

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, popis, názvosloví, co znamená, terminologie, synonymum, sport, význam, terminus technicus, termín, vysvětlení, Piloxing, význam slova, co je to Piloxing?, slovník, heslo, sport


Pojem Piloxing je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Piloxing ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Piloxing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Piloxing na Youtube

Zkusit najít termín Piloxing ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Piloxing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Piloxing na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Piloxing například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaká je definice slova Piloxing? resp. co znamená výraz Piloxing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piloxing, odpověď na dotaz co je to Piloxing?. Víte např. kdo to je Hasič? Znáte a víte kdo je Marian Jurečka? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, fotbal, piloxing, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.