Co je to?
Výraz, termín, definice slova Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Co je to Piloxing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Piloxing

Piloxing je nejnovější fitness program, který si zamilovaly nejen hvězdné osobnosti, ale všichni ti, kteří si chtějí formovat postavu. Piloxing v sobě spojuje pilates, tanec a box. Kombinace těchto prvků zaručuje dokonalé spalování tuků a potřebné tvarování postavy.
Cvičení založené na pilates a boxu se spojuje s rytmickou hudbou, jeho cílem je získání energie a motivace a zároveň patřičné uvolnění. Z boxu si piloxing bere hbitost, rychlé reakce a výkon, z pilates rovnováhu, koordinaci a ohebnost. To vše s taneční hudbou a pohyby. Na piloxing jsou potřeba rukavice se závažím.


Co je to Piloxing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Piloxing můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Piloxing je v sekci sport

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, formulace, lexikon, slovo, odborné názvosloví, termín, terminus technicus, pojem, sport, heslo, přesný význam, přesný výraz, informace, význam, co to je, definice pojmu, názvosloví


Pojem Piloxing je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Piloxing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Piloxing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Piloxing ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Piloxing ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Piloxing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Piloxing ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Piloxing například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte co je to Piloxing? resp. jaká je definice termínu Piloxing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piloxing, odpověď na dotaz co je to Piloxing?. Víte např. kdo to je Bloggerka? Znáte a víte kdo je Miloš Čermák? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.