Co je to?
Definice odborného termínu, slova Piloxing. Co znamená pojem Piloxing z kategorie Sport?

Co je Piloxing? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Piloxing

Piloxing je nejnovější fitness program, který si zamilovaly nejen hvězdné osobnosti, ale všichni ti, kteří si chtějí formovat postavu. Piloxing v sobě spojuje pilates, tanec a box. Kombinace těchto prvků zaručuje dokonalé spalování tuků a potřebné tvarování postavy.
Cvičení založené na pilates a boxu se spojuje s rytmickou hudbou, jeho cílem je získání energie a motivace a zároveň patřičné uvolnění. Z boxu si piloxing bere hbitost, rychlé reakce a výkon, z pilates rovnováhu, koordinaci a ohebnost. To vše s taneční hudbou a pohyby. Na piloxing jsou potřeba rukavice se závažím.


Co je to Piloxing? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Piloxing. Co znamená pojem Piloxing z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Piloxing sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Piloxing patří do sekce sport

Klíčová slova: popis, sport, názvosloví, význam slova, sport, informace, lexikon, definice pojmu, terminologie, význam pojmu, termín, přesný výraz, heslo, odborné názvosloví, přesný význam, význam, co znamená, pojem


Pojem Piloxing je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Piloxing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Piloxing ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Piloxing ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Piloxing ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Piloxing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Piloxing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Piloxing například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Piloxing? resp. co je to Piloxing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piloxing, odpověď na dotaz co je to Piloxing?. Víte např. kdo to je Vlasta Žehrová? Znáte a víte kdo je Kelt? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.