Co je to?
Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Co to je Piloxing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Piloxing

Piloxing je nejnovější fitness program, který si zamilovaly nejen hvězdné osobnosti, ale všichni ti, kteří si chtějí formovat postavu. Piloxing v sobě spojuje pilates, tanec a box. Kombinace těchto prvků zaručuje dokonalé spalování tuků a potřebné tvarování postavy.
Cvičení založené na pilates a boxu se spojuje s rytmickou hudbou, jeho cílem je získání energie a motivace a zároveň patřičné uvolnění. Z boxu si piloxing bere hbitost, rychlé reakce a výkon, z pilates rovnováhu, koordinaci a ohebnost. To vše s taneční hudbou a pohyby. Na piloxing jsou potřeba rukavice se závažím.


Co je to Piloxing? Význam slova, termín, Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Piloxing můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Piloxing je v sekci Sport

Klíčová slova: definice pojmu, vysvětlení, co je to Piloxing?, pojem, odborný výraz, definice, Sport, slovník, přesný význam, informace, lexikon, co znamená, slovo, termín, význam, formulace, heslo, terminus technicus


Pojem Piloxing je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Piloxing ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Piloxing ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Piloxing ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Piloxing na Google.cz

Vyhledat termín Piloxing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Piloxing ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Piloxing například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Piloxing? resp. co znamená Piloxing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piloxing, odpověď na dotaz co je to Piloxing?. Víte např. kdo to je Hynek Kmoníček? Znáte a víte kdo je Miloš Čermák? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.