Co je to?
Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Co to je Piloxing? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Piloxing?

Piloxing je nejnovější fitness program, který si zamilovaly nejen hvězdné osobnosti, ale všichni ti, kteří si chtějí formovat postavu. Piloxing v sobě spojuje pilates, tanec a box. Kombinace těchto prvků zaručuje dokonalé spalování tuků a potřebné tvarování postavy.
Cvičení založené na pilates a boxu se spojuje s rytmickou hudbou, jeho cílem je získání energie a motivace a zároveň patřičné uvolnění. Z boxu si piloxing bere hbitost, rychlé reakce a výkon, z pilates rovnováhu, koordinaci a ohebnost. To vše s taneční hudbou a pohyby. Na piloxing jsou potřeba rukavice se závažím.


Co je to Piloxing? Význam slova, termín, Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Piloxing sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Piloxing je v kategorii Sport

Klíčová slova: co to je, Piloxing, terminologie, přesný výraz, význam, terminus technicus, heslo, informace, wiki, názvosloví, Sport, Sport, co je to Piloxing?, odborné názvosloví, přesný význam, formulace, slovník, slovo


Pojem Piloxing je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Piloxing zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Piloxing ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Piloxing na Youtube

Najít termín Piloxing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Piloxing ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Piloxing ve Wikimedia Commons

Hledat termín Piloxing ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Piloxing například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Piloxing? resp. co znamená Piloxing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piloxing, odpověď na dotaz co je to Piloxing?. Víte např. kdo to je Dispečer? Znáte a víte kdo je Tereza Engelová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.