Co je to?
Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Co to je Piloxing? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Piloxing?

Piloxing je nejnovější fitness program, který si zamilovaly nejen hvězdné osobnosti, ale všichni ti, kteří si chtějí formovat postavu. Piloxing v sobě spojuje pilates, tanec a box. Kombinace těchto prvků zaručuje dokonalé spalování tuků a potřebné tvarování postavy.
Cvičení založené na pilates a boxu se spojuje s rytmickou hudbou, jeho cílem je získání energie a motivace a zároveň patřičné uvolnění. Z boxu si piloxing bere hbitost, rychlé reakce a výkon, z pilates rovnováhu, koordinaci a ohebnost. To vše s taneční hudbou a pohyby. Na piloxing jsou potřeba rukavice se závažím.


Co je to Piloxing? Význam slova, termín, Definice výrazu Piloxing. Co znamená odborný pojem Piloxing z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Piloxing? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Piloxing je v kategorii Sport

Klíčová slova: formulace, synonymum, Piloxing, termín, význam, lexikon, informace, význam pojmu, slovo, přesný výraz, názvosloví, co znamená, co je to Piloxing?, odborný výraz, popis, terminologie, definice, odborné názvosloví


Pojem Piloxing je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Piloxing v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Piloxing ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Piloxing ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Piloxing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Piloxing ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Piloxing ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Piloxing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Piloxing například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Piloxing? resp. jaký je přesný význam slova Piloxing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piloxing, odpověď na dotaz co je to Piloxing?. Víte např. kdo to je Popelka? Znáte a víte kdo je Tereza Engelová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.