Co je to?
Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Co je to Imobilizér? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Imobilizér?

Imobilizér je elektronické zařízení, které se nachází v automobilu. Brání nastartování motoru, pokud do zámku není vložen správný klíč. Jedná se o způsob ochrany před zloději. Imobilizér může využívat čipu v klíči nebo jiného šifrovaného kódu (u vyspělejších systémů).


Co je to Imobilizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Imobilizér s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Imobilizér se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, terminus technicus, názvosloví, definice, terminologie, Technika, heslo, Technika, popis, termín, přesný význam, formulace, synonymum, definice pojmu, Imobilizér, význam pojmu, odborný výraz


Pojem Imobilizér je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Imobilizér?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Imobilizér je elektronické zařízení integrované v automobilu. Brání naběhnutí motoru, pokud by nebyl vložen správný klíč. To znemožňuje potenciálním zlodějům, aby nastartovali motor, aniž by měli originální klíč. V technickém popisu automobilů se dnes slovem „imobilizér“ rozumí elektronické zařízení. Existují však i mechanické imobilizéry, například botička, podobnou funkci mají různé druhy zámků volantu.

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imobilizér ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Imobilizér na Google.cz

Vyhledat pojem Imobilizér ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Imobilizér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Imobilizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imobilizér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Imobilizér například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Imobilizér? resp. jaká je definice slova Imobilizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imobilizér, odpověď na dotaz co je to Imobilizér?. Víte např. kdo to je Usmrkanec? Znáte a víte kdo je Buran? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.