Co je to?
Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Co je to Imobilizér? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Imobilizér

Imobilizér je elektronické zařízení, které se nachází v automobilu. Brání nastartování motoru, pokud do zámku není vložen správný klíč. Jedná se o způsob ochrany před zloději. Imobilizér může využívat čipu v klíči nebo jiného šifrovaného kódu (u vyspělejších systémů).


Co je to Imobilizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Imobilizér s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Imobilizér se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: Technika, wiki, odborné názvosloví, informace, co je to Imobilizér?, synonymum, formulace, názvosloví, definice, význam pojmu, slovo, heslo, pojem, vysvětlení, Technika, co znamená, přesný výraz, co to je


Pojem Imobilizér je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Imobilizér píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Imobilizér je elektronické zařízení integrované v automobilu. Brání naběhnutí motoru, pokud by nebyl vložen správný klíč. To znemožňuje potenciálním zlodějům, aby nastartovali motor, aniž by měli originální klíč. V technickém popisu automobilů se dnes slovem „imobilizér“ rozumí elektronické zařízení. Existují však i mechanické imobilizéry, například botička, podobnou funkci mají různé druhy zámků volantu.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imobilizér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Imobilizér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Imobilizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Imobilizér na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imobilizér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Imobilizér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imobilizér například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Imobilizér? resp. jaký je význam slova Imobilizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imobilizér, odpověď na dotaz co je to Imobilizér?. Víte např. kdo to je Asasín? Znáte a víte kdo je Jezíd? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.