Co je to?
Definice výrazu Imobilizér. Co znamená odborný pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Co je Imobilizér?

Co znamená pojem, definice termínu Imobilizér?

Imobilizér je elektronické zařízení, které se nachází v automobilu. Brání nastartování motoru, pokud do zámku není vložen správný klíč. Jedná se o způsob ochrany před zloději. Imobilizér může využívat čipu v klíči nebo jiného šifrovaného kódu (u vyspělejších systémů).


Co je to Imobilizér? Význam slova, termín, Definice výrazu Imobilizér. Co znamená odborný pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Imobilizér můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Imobilizér je v sekci technika

Klíčová slova: co to je, lexikon, názvosloví, význam pojmu, slovo, přesný výraz, slovník, heslo, význam, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, význam slova, termín, formulace, definice, definice pojmu, co je to Imobilizér?


Pojem Imobilizér je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Imobilizér? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Imobilizér je elektronické zařízení integrované v automobilu. Brání naběhnutí motoru, pokud by nebyl vložen správný klíč. To znemožňuje potenciálním zlodějům, aby nastartovali motor, aniž by měli originální klíč. V technickém popisu automobilů se dnes slovem „imobilizér“ rozumí elektronické zařízení. Existují však i mechanické imobilizéry, například botička, podobnou funkci mají různé druhy zámků volantu.

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Imobilizér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Imobilizér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Imobilizér ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Imobilizér ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Imobilizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Imobilizér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imobilizér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste zjistili jaký je význam slova Imobilizér? resp. co přesně označuje termín Imobilizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imobilizér, odpověď na dotaz co je to Imobilizér?. Víte např. kdo to je James Prescott Joule? Znáte a víte kdo je Sirota? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Imobilizér i v jiné sekci než je kategorie technika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie technika, fotografka, imobilizér, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.