Co je to?
Definice výrazu, termínu Josta. Co znamená odborný pojem Josta z kategorie Rostliny?

Co je to Josta? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Josta?

Josta je jméno křížence mezi angreštem srstkou a černým rybízem. Řadí se k čeledi meruzalkovitých. Původem je josta z bývalé NDR, kde v roce 1977 vznikla opylením květů rybízu pylem květů angreštu. Postupně vzniklo několik dalších kultivarů.
Jde o nižší keř bez trnů. Je opadavý a má jarní květy. Název pochází německého Johannisbeere (rybíz) a Stachelbeere (angrešt). Plody vynikají vysokým obsahem vitamínu C a hodí se k přímé spotřebě nebo pečení koláčů, dortů, dají se kompotovat nebo použít do džemů a zavařenin.


Co je to Josta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Josta. Co znamená odborný pojem Josta z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Josta patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: Rostliny, odborný výraz, význam slova, přesný význam, co znamená, popis, odborné názvosloví, informace, význam pojmu, Josta, co to je, lexikon, slovník, heslo, wiki, formulace, názvosloví, terminologie


Pojem Josta je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Josta ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Josta na Youtube

Zkusit najít heslo Josta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Josta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Josta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Josta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Josta například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Josta? resp. jaký je význam slova Josta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Josta, odpověď na dotaz co je to Josta?. Víte např. kdo to je Miluše Horská? Znáte a víte kdo je Hans Zimmer? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.