Co je to?
Definice výrazu Odhad nemovitostí. Co znamená odborný pojem Odhad nemovitostí z kategorie Právo?

Co je Odhad nemovitostí?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Odhad nemovitostí?

Odhad nemovitostí patří k dokumentům, bez kterých nelze získat hypotéku. Podle výše odhadu se určuje i výše půjčené částky. Odhad provádí specializovaný a certifikovaný odborník, kterého si zájemce buď sjedná sám, nebo ho vyšle banka. Metodu a odhadce vybírá věřitel. Vypracování odhadu trvá většinou do dvou týdnů, záleží na zvolené metodě a dodaných podkladech.
Cena za odhad nemovitostí se pohybuje v tisících korun, někdy však banky nabízejí tuto službu zdarma. Při odhadu se pracuje s různými druhy cen – cenou obvyklou, cenou obvyklou budoucí a tržní cenou. Pro výši hypotéky je nejdůležitější cena obvyklá.


Co je to Odhad nemovitostí? Význam slova, termín, Definice výrazu Odhad nemovitostí. Co znamená odborný pojem Odhad nemovitostí z kategorie Právo?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Odhad nemovitostí? s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Odhad nemovitostí je v sekci právo

Klíčová slova: slovník, význam slova, odborný výraz, popis, co je to Odhad nemovitostí?, wiki, význam pojmu, přesný význam, informace, právo, Odhad nemovitostí, heslo, terminologie, termín, právo, co to je, lexikon, synonymum


Pojem Odhad nemovitostí je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Odhad nemovitostí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Odhad nemovitostí ve Wikipedii

Vyhledat slovo Odhad nemovitostí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Odhad nemovitostí ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Odhad nemovitostí ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Odhad nemovitostí ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Odhad nemovitostí například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Odhad nemovitostí? resp. co je to Odhad nemovitostí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odhad nemovitostí, odpověď na dotaz co je to Odhad nemovitostí?. Víte např. kdo to je Romanista? Znáte a víte kdo je Barbora Černošková? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?