Co je to?
Odborný výraz, definice slova Odhad nemovitostí. Co znamená pojem Odhad nemovitostí z kategorie Právo?

Co je to Odhad nemovitostí? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Odhad nemovitostí

Odhad nemovitostí patří k dokumentům, bez kterých nelze získat hypotéku. Podle výše odhadu se určuje i výše půjčené částky. Odhad provádí specializovaný a certifikovaný odborník, kterého si zájemce buď sjedná sám, nebo ho vyšle banka. Metodu a odhadce vybírá věřitel. Vypracování odhadu trvá většinou do dvou týdnů, záleží na zvolené metodě a dodaných podkladech.
Cena za odhad nemovitostí se pohybuje v tisících korun, někdy však banky nabízejí tuto službu zdarma. Při odhadu se pracuje s různými druhy cen – cenou obvyklou, cenou obvyklou budoucí a tržní cenou. Pro výši hypotéky je nejdůležitější cena obvyklá.


Odborný výraz, definice slova Odhad nemovitostí. Co znamená pojem Odhad nemovitostí z kategorie Právo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Odhad nemovitostí? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Odhad nemovitostí je v kategorii Právo

Klíčová slova: význam, názvosloví, definice, přesný význam, popis, pojem, slovník, definice pojmu, termín, heslo, co to je, Právo, wiki, co znamená, terminus technicus, lexikon, terminologie, odborný výraz


Pojem Odhad nemovitostí je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Odhad nemovitostí

Vyhledat výraz Odhad nemovitostí ve Wikislovníku

Hledat pojem Odhad nemovitostí ve Wikipedii

Najít slovo Odhad nemovitostí ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Odhad nemovitostí ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Odhad nemovitostí na Youtube

Zkusit najít pojem Odhad nemovitostí ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Odhad nemovitostí například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Odhad nemovitostí? resp. co se skrývá pod slovem Odhad nemovitostí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odhad nemovitostí, odpověď na dotaz co je to Odhad nemovitostí?. Víte např. kdo to je Spasitel? Znáte a víte kdo je Fúrie? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Odhad nemovitostí hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?