Co je to?
Výraz, termín, definice slova Odhad nemovitostí. Co znamená odborný pojem Odhad nemovitostí z kategorie Právo?

Co je to Odhad nemovitostí? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Odhad nemovitostí

Odhad nemovitostí patří k dokumentům, bez kterých nelze získat hypotéku. Podle výše odhadu se určuje i výše půjčené částky. Odhad provádí specializovaný a certifikovaný odborník, kterého si zájemce buď sjedná sám, nebo ho vyšle banka. Metodu a odhadce vybírá věřitel. Vypracování odhadu trvá většinou do dvou týdnů, záleží na zvolené metodě a dodaných podkladech.
Cena za odhad nemovitostí se pohybuje v tisících korun, někdy však banky nabízejí tuto službu zdarma. Při odhadu se pracuje s různými druhy cen – cenou obvyklou, cenou obvyklou budoucí a tržní cenou. Pro výši hypotéky je nejdůležitější cena obvyklá.


Co je to Odhad nemovitostí? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Odhad nemovitostí. Co znamená odborný pojem Odhad nemovitostí z kategorie Právo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Odhad nemovitostí s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Odhad nemovitostí patří do kategorie právo

Klíčová slova: právo, vysvětlení, terminologie, co je to Odhad nemovitostí?, právo, co znamená, synonymum, definice, pojem, popis, formulace, heslo, co to je, informace, slovo, význam, wiki, odborný výraz


Pojem Odhad nemovitostí je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Odhad nemovitostí hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odhad nemovitostí ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Odhad nemovitostí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Odhad nemovitostí ve Wikipedii

Vyhledat slovo Odhad nemovitostí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Odhad nemovitostí ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Odhad nemovitostí na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Odhad nemovitostí například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte co to je Odhad nemovitostí? resp. co označuje slovo Odhad nemovitostí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odhad nemovitostí, odpověď na dotaz co je to Odhad nemovitostí?. Víte např. kdo to je Robert Plaga? Znáte a víte kdo je Soudruh? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je právo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?