Co je to?
Odborný výraz, definice slova ROFL. Co znamená slovo ROFL z kategorie Zkratky?

Co je ROFL?

Co znamená termín ROFL? Vysvětlení pojmu, definice hesla

ROFL je zkratka vytvořená z anglických slov Rolling On the Floor Laughing, neboli válím se po podlaze smíchy. Jde o slovní vyjádření pocitu, reakce na určitou událost, vzkaz nebo vyjádření.
Zkratka ROFL je nejčastěji využívaná v diskuzích na internetu a konkrétně znamená smích či pobavení. Nahrazuje emotikony, lze ji použít i v méně formálním i neformálním písemném styku obchodního i osobního charakteru a mailové komunikaci.


Co je to ROFL? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ROFL. Co znamená slovo ROFL z kategorie Zkratky?

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento text (ROFL) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín ROFL patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: pojem, wiki, zkratky, odborné názvosloví, terminologie, co znamená, heslo, terminus technicus, význam pojmu, význam slova, význam, definice pojmu, formulace, zkratky, odborný výraz, přesný význam, popis, synonymum


Pojem ROFL je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo ROFL ve vyhledávači Yandex

Najít termín ROFL ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem ROFL na Youtube

Najít výraz ROFL ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem ROFL na Google obrázcích

Vyhledat výraz ROFL ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ROFL například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova ROFL? resp. jaká je definice slova ROFL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ROFL, odpověď na dotaz co je to ROFL?. Víte např. kdo to je Andrew Jackson? Znáte a víte kdo je James Bond? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu ROFL i v jiné kategorii než je sekce zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, rOFL, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.