Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ROFL. Co znamená pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Co je ROFL? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu ROFL

ROFL je zkratka vytvořená z anglických slov Rolling On the Floor Laughing, neboli válím se po podlaze smíchy. Jde o slovní vyjádření pocitu, reakce na určitou událost, vzkaz nebo vyjádření.
Zkratka ROFL je nejčastěji využívaná v diskuzích na internetu a konkrétně znamená smích či pobavení. Nahrazuje emotikony, lze ji použít i v méně formálním i neformálním písemném styku obchodního i osobního charakteru a mailové komunikaci.


Co je to ROFL? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ROFL. Co znamená pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu ROFL s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín ROFL se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: význam, pojem, informace, ROFL, zkratky, wiki, vysvětlení, synonymum, terminus technicus, definice pojmu, odborné názvosloví, odborný výraz, co je to ROFL?, názvosloví, slovník, heslo, definice, zkratky


Pojem ROFL je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín ROFL ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo ROFL ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi ROFL ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo ROFL ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz ROFL ve Wikipedii

Hledat videa s názvem ROFL na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ROFL například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova ROFL? resp. co označuje slovo ROFL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ROFL, odpověď na dotaz co je to ROFL?. Víte např. kdo to je Michal Koudelka? Znáte a víte kdo je Petr Kolečko? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo ROFL i jinde než v sekci než v zkratky. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.