Co je to?
Definice výrazu ROFL. Co znamená odborný pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Co to je ROFL? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla ROFL?

ROFL je zkratka vytvořená z anglických slov Rolling On the Floor Laughing, neboli válím se po podlaze smíchy. Jde o slovní vyjádření pocitu, reakce na určitou událost, vzkaz nebo vyjádření.
Zkratka ROFL je nejčastěji využívaná v diskuzích na internetu a konkrétně znamená smích či pobavení. Nahrazuje emotikony, lze ji použít i v méně formálním i neformálním písemném styku obchodního i osobního charakteru a mailové komunikaci.


Co je to ROFL? Význam slova, termín, Definice výrazu ROFL. Co znamená odborný pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu ROFL sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ROFL je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: názvosloví, definice pojmu, význam pojmu, Zkratky, lexikon, informace, význam, formulace, Zkratky, wiki, ROFL, přesný význam, přesný výraz, synonymum, odborné názvosloví, heslo, pojem, slovník


Pojem ROFL je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu ROFL

Zkusit najít výraz ROFL ve vyhledávači Qwant

Najít termín ROFL ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo ROFL ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ROFL ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem ROFL na Youtube

Hledat pojem ROFL ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo ROFL například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená ROFL? resp. jaká je definice slova ROFL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ROFL, odpověď na dotaz co je to ROFL?. Víte např. kdo to je Emilia Clarke? Znáte a víte kdo je Finanční poradce? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu ROFL i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.