Co je to?
Výraz, termín, definice slova ROFL. Co znamená odborný pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Co je to ROFL? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu ROFL?

ROFL je zkratka vytvořená z anglických slov Rolling On the Floor Laughing, neboli válím se po podlaze smíchy. Jde o slovní vyjádření pocitu, reakce na určitou událost, vzkaz nebo vyjádření.
Zkratka ROFL je nejčastěji využívaná v diskuzích na internetu a konkrétně znamená smích či pobavení. Nahrazuje emotikony, lze ji použít i v méně formálním i neformálním písemném styku obchodního i osobního charakteru a mailové komunikaci.


Co je to ROFL? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ROFL. Co znamená odborný pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo ROFL je v kategorii zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, význam, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, co je to ROFL?, odborný výraz, heslo, slovo, přesný význam, termín, zkratky, formulace, zkratky, odborné názvosloví, terminus technicus, co to je, terminologie


Pojem ROFL je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ROFL ve Wikimedia Commons

Hledat termín ROFL ve Wikipedii

Zkusit najít slovo ROFL ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ROFL ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem ROFL ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo ROFL ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo ROFL například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní už nejspíš víte co to je ROFL? resp. co znamená ROFL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ROFL, odpověď na dotaz co je to ROFL?. Víte např. kdo to je Závozník? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.