Co je to?
Definice výrazu ROFL. Co znamená odborný pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Co to je ROFL? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu ROFL?

ROFL je zkratka vytvořená z anglických slov Rolling On the Floor Laughing, neboli válím se po podlaze smíchy. Jde o slovní vyjádření pocitu, reakce na určitou událost, vzkaz nebo vyjádření.
Zkratka ROFL je nejčastěji využívaná v diskuzích na internetu a konkrétně znamená smích či pobavení. Nahrazuje emotikony, lze ji použít i v méně formálním i neformálním písemném styku obchodního i osobního charakteru a mailové komunikaci.


Co je to ROFL? Význam slova, termín, Definice výrazu ROFL. Co znamená odborný pojem ROFL z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ROFL se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, ROFL, pojem, definice, popis, význam slova, co znamená, terminus technicus, slovník, Zkratky, slovo, odborné názvosloví, terminologie, význam pojmu, informace, heslo, vysvětlení, přesný výraz


Pojem ROFL je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo ROFL na Google.cz

Hledat heslo ROFL ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín ROFL ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ROFL ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo ROFL ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem ROFL ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo ROFL například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu ROFL? resp. co přesně označuje termín ROFL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ROFL, odpověď na dotaz co je to ROFL?. Víte např. kdo to je Jana Plodková? Znáte a víte kdo je Bilbo Pytlík? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.