Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Co je to Reductil? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Reductil

Reductil je název tabletek určených k hubnutí. Tyto pilulky však obsahují sibutramin, látku, která není povolena. Přípravek byl vyvinut v USA a určen pro zhubnutí rychlým a pohodlným způsobem.
Reductil je zakázán ve všech zemích Evropské unie. Funguje na principu změn v mozku, vyvolává pocit nasycení, takže se sníží příjem potravy. Člověk tedy méně jí a hubne. Užívali ho lidé s obezitou a vyšším BMI indexem, kteří nemohli zhubnout jiným obvyklým způsobem.


Co je to Reductil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Reductil sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Reductil patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, co to je, přesný výraz, terminologie, co znamená, terminus technicus, Reductil, co je to Reductil?, termín, význam, slovo, formulace, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, popis, lexikon


Pojem Reductil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Reductil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reductil ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Reductil na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reductil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Reductil ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Reductil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Reductil například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Reductil? resp. jaký je význam slova Reductil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reductil, odpověď na dotaz co je to Reductil?. Víte např. kdo to je Lektor? Znáte a víte kdo je Pitaval? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Reductil v jiné sekci než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?