Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Co je to Reductil? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Reductil?

Reductil je název tabletek určených k hubnutí. Tyto pilulky však obsahují sibutramin, látku, která není povolena. Přípravek byl vyvinut v USA a určen pro zhubnutí rychlým a pohodlným způsobem.
Reductil je zakázán ve všech zemích Evropské unie. Funguje na principu změn v mozku, vyvolává pocit nasycení, takže se sníží příjem potravy. Člověk tedy méně jí a hubne. Užívali ho lidé s obezitou a vyšším BMI indexem, kteří nemohli zhubnout jiným obvyklým způsobem.


Co je to Reductil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Reductil je v sekci Lékařství

Klíčová slova: pojem, heslo, Lékařství, Lékařství, význam slova, odborný výraz, popis, lexikon, informace, synonymum, přesný význam, názvosloví, co je to Reductil?, termín, wiki, co to je, vysvětlení, formulace


Pojem Reductil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reductil ve Wikimedia Commons

Najít heslo Reductil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reductil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Reductil na Google.cz

Hledat termín Reductil ve Wikislovníku

Hledat výraz Reductil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Reductil například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Reductil? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Reductil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reductil, odpověď na dotaz co je to Reductil?. Víte např. kdo to je Ortoped? Znáte a víte kdo je Brigádník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?