Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Co je Reductil?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Reductil?

Reductil je název tabletek určených k hubnutí. Tyto pilulky však obsahují sibutramin, látku, která není povolena. Přípravek byl vyvinut v USA a určen pro zhubnutí rychlým a pohodlným způsobem.
Reductil je zakázán ve všech zemích Evropské unie. Funguje na principu změn v mozku, vyvolává pocit nasycení, takže se sníží příjem potravy. Člověk tedy méně jí a hubne. Užívali ho lidé s obezitou a vyšším BMI indexem, kteří nemohli zhubnout jiným obvyklým způsobem.


Co je to Reductil? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Reductil se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, definice, vysvětlení, význam, slovník, slovo, co znamená, Reductil, pojem, co je to Reductil?, přesný význam, přesný výraz, terminologie, co to je, formulace, lékařství, význam slova


Pojem Reductil je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Reductil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Reductil na Youtube

Najít pojem Reductil na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reductil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Reductil na Google obrázcích

Najít slovo Reductil ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Reductil například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Reductil? resp. co znamená Reductil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reductil, odpověď na dotaz co je to Reductil?. Víte např. kdo to je Jitka Sedláčková? Znáte a víte kdo je Kateřina Stočesová? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, operace nohy, reductil, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?