Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená slovo Reductil z kategorie Lékařství?

Co je Reductil? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Reductil?

Reductil je název tabletek určených k hubnutí. Tyto pilulky však obsahují sibutramin, látku, která není povolena. Přípravek byl vyvinut v USA a určen pro zhubnutí rychlým a pohodlným způsobem.
Reductil je zakázán ve všech zemích Evropské unie. Funguje na principu změn v mozku, vyvolává pocit nasycení, takže se sníží příjem potravy. Člověk tedy méně jí a hubne. Užívali ho lidé s obezitou a vyšším BMI indexem, kteří nemohli zhubnout jiným obvyklým způsobem.


Co je to Reductil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená slovo Reductil z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Reductil patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: wiki, co je to Reductil?, odborný výraz, definice, termín, co to je, lexikon, synonymum, přesný význam, lékařství, co znamená, heslo, popis, odborné názvosloví, formulace, lékařství, přesný výraz, vysvětlení


Pojem Reductil je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Reductil zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reductil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Reductil ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Reductil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reductil ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Reductil na Google.cz

Zkusit najít frázi Reductil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Reductil například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte jaký je význam slova Reductil? resp. co označuje slovo Reductil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reductil, odpověď na dotaz co je to Reductil?. Víte např. kdo to je Idiot? Znáte a víte kdo je Barbora Tobolová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?