Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Co je to Reductil? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Reductil?

Reductil je název tabletek určených k hubnutí. Tyto pilulky však obsahují sibutramin, látku, která není povolena. Přípravek byl vyvinut v USA a určen pro zhubnutí rychlým a pohodlným způsobem.
Reductil je zakázán ve všech zemích Evropské unie. Funguje na principu změn v mozku, vyvolává pocit nasycení, takže se sníží příjem potravy. Člověk tedy méně jí a hubne. Užívali ho lidé s obezitou a vyšším BMI indexem, kteří nemohli zhubnout jiným obvyklým způsobem.


Co je to Reductil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Reductil s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Reductil je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, heslo, význam pojmu, terminologie, informace, názvosloví, synonymum, co znamená, wiki, slovník, Lékařství, definice pojmu, pojem, popis, co je to Reductil?, přesný význam, význam slova


Pojem Reductil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Reductil zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Reductil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Reductil ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Reductil ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Reductil na Youtube

Vyhledat termín Reductil na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reductil ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Reductil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Reductil? resp. jaká je definice termínu Reductil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reductil, odpověď na dotaz co je to Reductil?. Víte např. kdo to je Aneta Langerová? Znáte a víte kdo je Hosteska? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?