Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Co je to Reductil? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Reductil?

Reductil je název tabletek určených k hubnutí. Tyto pilulky však obsahují sibutramin, látku, která není povolena. Přípravek byl vyvinut v USA a určen pro zhubnutí rychlým a pohodlným způsobem.
Reductil je zakázán ve všech zemích Evropské unie. Funguje na principu změn v mozku, vyvolává pocit nasycení, takže se sníží příjem potravy. Člověk tedy méně jí a hubne. Užívali ho lidé s obezitou a vyšším BMI indexem, kteří nemohli zhubnout jiným obvyklým způsobem.


Co je to Reductil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reductil. Co znamená pojem Reductil z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Reductil s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Reductil patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, odborné názvosloví, co to je, co znamená, slovo, slovník, informace, přesný výraz, význam slova, synonymum, terminus technicus, názvosloví, termín, význam pojmu, význam, formulace, definice pojmu, heslo


Pojem Reductil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Reductil na Youtube

Hledat heslo Reductil ve Wikislovníku

Najít termín Reductil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Reductil ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Reductil ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Reductil ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reductil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Reductil? resp. co to je Reductil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reductil, odpověď na dotaz co je to Reductil?. Víte např. kdo to je Státní úředník? Znáte a víte kdo je Pitaval? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?