Co je to?
Definice výrazu, termínu UniCredit Bank. Co znamená odborný pojem UniCredit Bank z kategorie Bankovnictví?

Co je UniCredit Bank?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu UniCredit Bank

UniCredit Bank je mezinárodní bankovní instituce, která má své kořeny v Itálii, a která provozuje bankovní aktivity v několika zemích po celém světě. Společnost byla založena v roce 1998 sloučením několika italských bank, včetně Unicredito a Credito Italiano. Od té doby prošla řadou fúzí, akvizic a restrukturalizací, díky kterým se stala z největších bankovních skupin v Evropě. UniCredit Bank je mezinárodně orientovanou bankou s pobočkami a dceřinými společnostmi ve více než 15 zemích, zejména v Evropě. Její pobočky se nacházejí v zemích jako Itálie, Německo, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Turecko, a další.
UniCredit Bank nabízí tradiční bankovní služby, jako jsou účty pro fyzické a právnické osoby, spoření, úvěry, hypotéky, investiční produkty a další. Banka také podporuje mezinárodní obchod a korporátní finance. Banka zavádí moderní technologické inovace a digitalizaci služeb, tedy mobilní a internetové bankovnictví, platby na dálku a další funkce. UniCredit Bank je veřejně obchodovanou společností na italské burze a na dalších evropských burzách. Akcionáři tvoří širokou škálu investorů, včetně institucionálních investorů a drobných akcionářů.


Co je to UniCredit Bank? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu UniCredit Bank. Co znamená odborný pojem UniCredit Bank z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín UniCredit Bank je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, bankovnictví, definice pojmu, informace, popis, význam pojmu, význam, synonymum, wiki, odborné názvosloví, termín, pojem, UniCredit Bank, definice, lexikon, formulace, odborný výraz, co znamená


Pojem UniCredit Bank je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu UniCredit Bank

Chraňte své soukromí a hledejte slovo UniCredit Bank ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem UniCredit Bank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo UniCredit Bank ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem UniCredit Bank na Youtube

Najít slovo UniCredit Bank ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem UniCredit Bank ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo UniCredit Bank například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená UniCredit Bank? resp. co to je UniCredit Bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UniCredit Bank, odpověď na dotaz co je to UniCredit Bank?. Víte např. kdo to je Marian Beník? Znáte a víte kdo je James Prescott Joule? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz UniCredit Bank i v jiné sekci než je kategorie bankovnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.