Co je to?
Definice odborného termínu, slova Investigativní. Co znamená pojem Investigativní z kategorie Politika?

Co je to Investigativní? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Investigativní

"Investigativní" je pojem spojený s novinařinou. Často se vyskytuje sousloví investigativní žurnalistika. Jedná se o snahu novinářů rozkrýt nejrůznější politické a hospodářské kauzy, přičemž tak trochu nahrazují nebo dublují práci policie, finanční správy a dalších úřadů, které jinak uvedené případy vyšetřují.


Co je to Investigativní? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Investigativní. Co znamená pojem Investigativní z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Investigativní doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Investigativní se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, slovník, Politika, význam, slovo, termín, přesný výraz, formulace, co je to Investigativní?, wiki, definice, definice pojmu, vysvětlení, synonymum, informace, odborné názvosloví, Politika


Pojem Investigativní je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Investigativní ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Investigativní na Youtube

Vyhledat výraz Investigativní ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Investigativní ve vyhledávači Yandex

Najít termín Investigativní ve Wikislovníku

Najít výraz Investigativní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Investigativní například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Investigativní? resp. co je to Investigativní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Investigativní, odpověď na dotaz co je to Investigativní?. Víte např. kdo to je Meteorolog? Znáte a víte kdo je Jan Kraus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Investigativní v jiné sekci než Politika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.