Co je to?
Definice výrazu, termínu Lapacho. Co znamená odborný pojem Lapacho z kategorie Nápoje?

Co je to Lapacho? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Lapacho?

Lapacho je název pocházející ze španělštiny. Jedná se o druh čaje bylinného původu. Nápoj pochází z Jižní Ameriky, jméno dostal podle stromu lapacho, z jehož kůry je připravován. Již staří Inkové ho používali jako přírodní antibiotikum nejen pro lehká onemocnění, jako je rýma nebo nachlazení, ale i při onemocněních dýchacích cest.
Protirakovinné účinky jsou sice tomuto čaji přisuzovány, nejsou však vědecky prokázány. Čaj lapacho je možno pít jak teplý, tak studený.


Co je to Lapacho? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lapacho. Co znamená odborný pojem Lapacho z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Lapacho můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Lapacho je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: definice, formulace, pojem, Nápoje, co znamená, wiki, odborné názvosloví, synonymum, slovník, informace, Lapacho, co je to Lapacho?, význam pojmu, přesný význam, význam, terminus technicus, popis, definice pojmu


Pojem Lapacho je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Lapacho

Zkusit najít heslo Lapacho ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Lapacho ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Lapacho ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Lapacho ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Lapacho ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lapacho ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lapacho například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Lapacho? resp. jaký je význam slova Lapacho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lapacho, odpověď na dotaz co je to Lapacho?. Víte např. kdo to je Přemysl Oráč? Znáte a víte kdo je Turista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?