Co je to?
Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Aquastop?

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aquastop s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aquastop se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: terminologie, přesný význam, Technika, význam pojmu, co znamená, heslo, slovník, odborné názvosloví, význam slova, definice, význam, definice pojmu, vysvětlení, Aquastop, co je to Aquastop?, odborný výraz, lexikon, přesný výraz


Pojem Aquastop je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Aquastop v následujících vyhledávačích

Hledat termín Aquastop ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Aquastop na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aquastop ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Aquastop na Youtube

Vyhledat slovo Aquastop ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Aquastop ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Aquastop? resp. co přesně označuje termín Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Stavebník? Znáte a víte kdo je Radiolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Aquastop i v jiných kategoriích (než Technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.