Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aquastop. Co znamená pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je Aquastop?

Co znamená termín Aquastop? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aquastop. Co znamená pojem Aquastop z kategorie Technika?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aquastop sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Aquastop patří do sekce technika

Klíčová slova: Aquastop, termín, popis, význam, informace, technika, synonymum, terminus technicus, odborný výraz, co je to Aquastop?, co to je, definice pojmu, formulace, lexikon, vysvětlení, terminologie, přesný význam, pojem


Pojem Aquastop je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Aquastop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aquastop ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Aquastop na Youtube

Vyhledat slovo Aquastop ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Aquastop ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Aquastop ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Aquastop? resp. jaký je přesný význam slova Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Ellie Goulding? Znáte a víte kdo je Uhlíř? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie technika, router, aquastop, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.