Co je to?
Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Co znamená termín Aquastop? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aquastop sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Aquastop patří do sekce Technika

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, definice, význam pojmu, odborné názvosloví, definice pojmu, co je to Aquastop?, názvosloví, Aquastop, Technika, přesný výraz, terminologie, formulace, terminus technicus, slovo, význam slova, Technika, přesný význam


Pojem Aquastop je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aquastop ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Aquastop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Aquastop ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Aquastop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Aquastop ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aquastop ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Aquastop? resp. co znamená slovo Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Emilia Clarke? Znáte a víte kdo je Léčitel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aquastop v jiné sekci než Technika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.