Co je to?
Definice výrazu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je Aquastop? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Aquastop?

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Definice výrazu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Aquastop je v sekci technika

Klíčová slova: pojem, technika, formulace, slovník, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, definice pojmu, přesný význam, terminologie, odborné názvosloví, popis, Aquastop, heslo, informace, vysvětlení, wiki, technika


Pojem Aquastop je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aquastop ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Aquastop ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Aquastop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Aquastop na Google.cz

Zkusit najít výraz Aquastop ve Wikipedii

Najít termín Aquastop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Aquastop? resp. co znamená Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Štěpán Křeček? Znáte a víte kdo je Fandom? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Aquastop i v jiné části webu než je kategorie technika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.