Co je to?
Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Aquastop?

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Aquastop? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aquastop patří do sekce Technika

Klíčová slova: wiki, terminologie, Aquastop, co je to Aquastop?, terminus technicus, slovník, informace, význam slova, co znamená, názvosloví, přesný výraz, co to je, význam pojmu, Technika, přesný význam, heslo, lexikon, popis


Pojem Aquastop je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Aquastop zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Aquastop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Aquastop ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Aquastop na Youtube

Najít heslo Aquastop ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Aquastop ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aquastop ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Aquastop? resp. co to je Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Fejetonista? Znáte a víte kdo je Radiolog? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.