Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aquastop?

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Aquastop sdílejte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Aquastop je v kategorii technika

Klíčová slova: odborné názvosloví, co to je, wiki, význam, informace, přesný význam, termín, lexikon, slovo, význam slova, co je to Aquastop?, technika, synonymum, Aquastop, terminologie, heslo, slovník, co znamená


Pojem Aquastop je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Aquastop ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Aquastop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Aquastop ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aquastop ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Aquastop ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Aquastop na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Aquastop? resp. co se přesně ukrývá za slovem Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Zmatkář? Znáte a víte kdo je Steve Wozniak? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.