Co je to?
Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aquastop?

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Aquastop sdílejte s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Aquastop je v kategorii technika

Klíčová slova: přesný význam, pojem, co znamená, technika, význam slova, lexikon, co to je, význam pojmu, odborné názvosloví, popis, odborný výraz, terminologie, slovo, terminus technicus, informace, termín, co je to Aquastop?, heslo


Pojem Aquastop je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Aquastop

Najít pojem Aquastop ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Aquastop ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Aquastop ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Aquastop na Google.cz

Hledat frázi Aquastop ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Aquastop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě nyní již víte jaký je význam slova Aquastop? resp. co přesně znamená slovo Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Eduard Haken? Znáte a víte kdo je Střihač? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.