Co je to?
Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Aquastop

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.


Co je to Aquastop? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aquastop patří do sekce Technika

Klíčová slova: definice, význam pojmu, přesný význam, popis, wiki, Technika, termín, lexikon, formulace, co znamená, terminus technicus, slovník, pojem, Technika, co je to Aquastop?, význam slova, přesný výraz, odborný výraz


Pojem Aquastop je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Aquastop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Aquastop na Youtube

Zkusit najít slovo Aquastop ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Aquastop ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aquastop ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aquastop ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aquastop například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Aquastop? resp. jaký je význam slova Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Mikuláš Peksa? Znáte a víte kdo je Právník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.