Co je to?
Definice výrazu Kyberšikana. Co znamená odborný pojem Kyberšikana z kategorie Psychologie?

Co to je Kyberšikana? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kyberšikana

S rozvojem moderní doby se slovníky obohacují o řadu nových výrazů, které dříve nebylo možné znát. Jedním z takových výrazů je i kyberšikana. Jedná se o druh psychologického útlaku, jenž využívá jako prostředek elektronické přístroje. Některé projevy mohou spadat do kategorie trestných činů.
Nejčastějšími projevy mohou být obtěžující či útočné e-maily a SMS zprávy, vytváření stránek shazujících konkrétní osobu nebo třeba nahrání ponižujícího obsahu na veřejně přístupné místo v rámci internetu. V poslední době se přijímají zákony, které by měly kyberšikanu omezit nebo úplně vymýtit.


Co je to Kyberšikana? Význam slova, termín, Definice výrazu Kyberšikana. Co znamená odborný pojem Kyberšikana z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kyberšikana patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: Kyberšikana, vysvětlení, pojem, termín, lexikon, popis, heslo, co znamená, formulace, význam, wiki, co to je, slovník, definice pojmu, význam slova, přesný výraz, názvosloví, odborný výraz


Pojem Kyberšikana je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Kyberšikana ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Kyberšikana ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Kyberšikana ve Wikipedii

Hledat slovo Kyberšikana ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kyberšikana ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Kyberšikana ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyberšikana například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kyberšikana? resp. jaký je význam pojmu Kyberšikana? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyberšikana, odpověď na dotaz co je to Kyberšikana?. Víte např. kdo to je Iva Pazderková? Znáte a víte kdo je Albín? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.