Co je to?
Definice výrazu Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Co to je Hraška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hraška?

Hraška je obchodní název hrachové směsi od firmy Ceria, s.r.o., která se dá použít např. na zahuštění omáček či polévek, jako přísada do pomazánek, nebo z ní lze vyrobit těstíčko pro obalení masa.


Co je to Hraška? Význam slova, termín, Definice výrazu Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hraška sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hraška patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: co je to Hraška?, Jídlo, slovo, Jídlo, slovník, odborné názvosloví, názvosloví, wiki, termín, vysvětlení, heslo, terminus technicus, synonymum, co znamená, lexikon, Hraška, co to je, definice pojmu


Pojem Hraška je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hraška

Najít heslo Hraška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Hraška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Hraška na Google.cz

Vyhledat termín Hraška ve Wikislovníku

Hledat termín Hraška ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hraška ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hraška například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Hraška? resp. jaká je definice slova Hraška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hraška, odpověď na dotaz co je to Hraška?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?