Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Co je to Hraška? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Hraška

Hraška je obchodní název hrachové směsi od firmy Ceria, s.r.o., která se dá použít např. na zahuštění omáček či polévek, jako přísada do pomazánek, nebo z ní lze vyrobit těstíčko pro obalení masa.


Co je to Hraška? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Hraška je v kategorii jídlo

Klíčová slova: heslo, pojem, popis, co je to Hraška?, definice, význam, lexikon, informace, slovník, slovo, Hraška, jídlo, vysvětlení, formulace, odborný výraz, synonymum, názvosloví, termín


Pojem Hraška je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Hraška na Google.cz

Vyhledat slovo Hraška ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Hraška ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Hraška na Youtube

Hledat termín Hraška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hraška ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hraška například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hraška? resp. jaký je přesný význam slova Hraška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hraška, odpověď na dotaz co je to Hraška?. Víte např. kdo to je Delegát? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hraška v jiné sekci než jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?