Co je to?
Definice výrazu Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Co to je Hraška? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Hraška?

Hraška je obchodní název hrachové směsi od firmy Ceria, s.r.o., která se dá použít např. na zahuštění omáček či polévek, jako přísada do pomazánek, nebo z ní lze vyrobit těstíčko pro obalení masa.


Co je to Hraška? Význam slova, termín, Definice výrazu Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hraška s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hraška se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, slovo, co to je, slovník, lexikon, přesný význam, termín, co je to Hraška?, definice, popis, wiki, význam, heslo, Jídlo, názvosloví, formulace, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Hraška je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hraška ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Hraška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Hraška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Hraška ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hraška ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Hraška ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hraška například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Hraška? resp. co znamená slovo Hraška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hraška, odpověď na dotaz co je to Hraška?. Víte např. kdo to je Šibal? Znáte a víte kdo je David Lynch? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?