Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Co je to Hraška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hraška?

Hraška je obchodní název hrachové směsi od firmy Ceria, s.r.o., která se dá použít např. na zahuštění omáček či polévek, jako přísada do pomazánek, nebo z ní lze vyrobit těstíčko pro obalení masa.


Co je to Hraška? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hraška s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Hraška patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: význam, heslo, jídlo, význam pojmu, synonymum, pojem, terminus technicus, co znamená, odborné názvosloví, co je to Hraška?, přesný význam, popis, informace, slovo, jídlo, terminologie, definice, formulace


Pojem Hraška je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Hraška ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Hraška ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Hraška ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hraška ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hraška ve Wikimedia Commons

Najít termín Hraška na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hraška například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už víte jaká je definice termínu Hraška? resp. co znamená Hraška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hraška, odpověď na dotaz co je to Hraška?. Víte např. kdo to je Supervizor? Znáte a víte kdo je Sandra Bullock? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?