Co je to?
Definice odborného termínu, slova Valgomed. Co znamená pojem Valgomed z kategorie Různé?

Co je Valgomed? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Valgomed

Valgomed je název pro pomůcku sloužící ke korekci vbočeného palce. Jedná se o elastickou pomůcku z hypoalergenního materiálu, která zabrání tření, s jejím použitím nevzniknou žádné otlaky a ochráněna je i kůže mezi prsty.
Valgomed je možno používat denně a v jakémkoli typu obuvi. Při použití fixuje prsty nohou ve správné poloze, prsty jsou v pohodlných pozicích. Valgomed působí při chůzi a je naprosto nenápadný.

Co je to Valgomed? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Valgomed. Co znamená pojem Valgomed z kategorie Různé?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Valgomed sdílet s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Valgomed patří do sekce různé

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, terminus technicus, názvosloví, pojem, význam, různé, Valgomed, význam pojmu, co znamená, lexikon, co to je, definice, definice pojmu, termín, přesný výraz, odborný výraz, synonymum


Pojem Valgomed je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Valgomed ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Valgomed ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Valgomed ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Valgomed ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Valgomed na Google.cz

Zkusit najít slovo Valgomed ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Valgomed například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili jaká je definice slova Valgomed? resp. co přesně znamená slovo Valgomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Valgomed, odpověď na dotaz co je to Valgomed?. Víte např. kdo to je Jan Bašta? Znáte a víte kdo je Všivák? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Valgomed i v jiných kategoriích (než různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.