Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je to Fyzické napadení? Význam slova

Co znamená termín Fyzické napadení? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).


Co je to Fyzické napadení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fyzické napadení sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fyzické napadení patří do sekce Právo

Klíčová slova: význam, Právo, synonymum, odborný výraz, Právo, přesný význam, termín, wiki, co znamená, slovo, heslo, informace, slovník, Fyzické napadení, co je to Fyzické napadení?, definice, vysvětlení, popis


Pojem Fyzické napadení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fyzické napadení ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Fyzické napadení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Fyzické napadení ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Fyzické napadení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fyzické napadení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Fyzické napadení na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzické napadení například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Fyzické napadení? resp. co označuje slovo Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Technický ředitel? Znáte a víte kdo je Naomi Watts? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fyzické napadení v jiné sekci než Právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.