Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fyzické napadení. Co znamená odborný pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je to Fyzické napadení? Význam slova

Co znamená termín Fyzické napadení? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).


Co je to Fyzické napadení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fyzické napadení. Co znamená odborný pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Fyzické napadení je v sekci právo

Klíčová slova: vysvětlení, informace, formulace, synonymum, co znamená, přesný výraz, slovník, právo, termín, pojem, přesný význam, definice, význam, popis, wiki, co je to Fyzické napadení?, lexikon, význam slova


Pojem Fyzické napadení je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Fyzické napadení ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Fyzické napadení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Fyzické napadení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Fyzické napadení ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Fyzické napadení ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Fyzické napadení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzické napadení například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Fyzické napadení? resp. co znamená výraz Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Steve Jobs? Znáte a víte kdo je Alan Rickman? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fyzické napadení v jiné sekci než právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.