Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fyzické napadení. Co znamená slovo Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je Fyzické napadení?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Fyzické napadení?

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).


Co je to Fyzické napadení? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fyzické napadení. Co znamená slovo Fyzické napadení z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Tento text (Fyzické napadení) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Fyzické napadení patří do kategorie právo

Klíčová slova: význam slova, formulace, co je to Fyzické napadení?, právo, přesný výraz, význam, Fyzické napadení, heslo, definice pojmu, popis, pojem, wiki, synonymum, terminologie, přesný význam, terminus technicus, názvosloví, lexikon


Pojem Fyzické napadení je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Fyzické napadení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fyzické napadení ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Fyzické napadení na Google obrázcích

Hledat frázi Fyzické napadení ve Wikipedii

Vyhledat slovo Fyzické napadení ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fyzické napadení ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzické napadení například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní již víte co znamená slovo Fyzické napadení? resp. jaká je definice termínu Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Překupník? Znáte a víte kdo je Edward Norton? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v právo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, justice, fyzické napadení, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.