Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je to Fyzické napadení? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fyzické napadení

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).


Co je to Fyzické napadení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Fyzické napadení doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fyzické napadení se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: definice pojmu, definice, přesný význam, Fyzické napadení, co je to Fyzické napadení?, slovo, co to je, Právo, co znamená, význam slova, termín, odborné názvosloví, formulace, odborný výraz, pojem, popis, význam pojmu, Právo


Pojem Fyzické napadení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Fyzické napadení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Fyzické napadení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Fyzické napadení ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Fyzické napadení ve Wikipedii

Hledat výraz Fyzické napadení na Google.cz

Najít pojem Fyzické napadení ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzické napadení například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Fyzické napadení? resp. co označuje slovo Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Velekněz? Znáte a víte kdo je Aleš Zavoral? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.