Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je to Fyzické napadení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fyzické napadení?

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).


Co je to Fyzické napadení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Fyzické napadení? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fyzické napadení patří do sekce Právo

Klíčová slova: terminus technicus, definice, informace, co je to Fyzické napadení?, formulace, wiki, názvosloví, termín, Právo, Právo, synonymum, význam, slovník, popis, heslo, přesný výraz, definice pojmu, co to je


Pojem Fyzické napadení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Fyzické napadení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Fyzické napadení ve Wikislovníku

Najít slovo Fyzické napadení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Fyzické napadení ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fyzické napadení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Fyzické napadení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzické napadení například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Fyzické napadení? resp. jaký je význam pojmu Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Pastevec? Znáte a víte kdo je Emily Blunt? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.