Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je to Fyzické napadení? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fyzické napadení

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).


Co je to Fyzické napadení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fyzické napadení patří do sekce Právo

Klíčová slova: wiki, termín, terminus technicus, synonymum, terminologie, informace, Fyzické napadení, popis, význam, definice pojmu, co to je, přesný význam, slovník, význam pojmu, význam slova, odborné názvosloví, co znamená, přesný výraz


Pojem Fyzické napadení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Fyzické napadení

Vyhledat pojem Fyzické napadení ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fyzické napadení ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Fyzické napadení na Youtube

Vyhledat slovo Fyzické napadení ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Fyzické napadení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fyzické napadení ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzické napadení například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Fyzické napadení? resp. jaký je význam slova Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Vodohospodář? Znáte a víte kdo je Aleš Zavoral? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.