Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je Fyzické napadení? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fyzické napadení?

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).


Co je to Fyzické napadení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Fyzické napadení s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Fyzické napadení se nachází v kategorii právo

Klíčová slova: formulace, termín, význam slova, pojem, význam pojmu, slovo, terminologie, co je to Fyzické napadení?, odborný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, přesný výraz, slovník, synonymum, Fyzické napadení, lexikon, wiki, popis


Pojem Fyzické napadení je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Fyzické napadení ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fyzické napadení ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Fyzické napadení ve Wikipedii

Najít termín Fyzické napadení ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Fyzické napadení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Fyzické napadení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzické napadení například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fyzické napadení? resp. co označuje slovo Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Ester Janečková? Znáte a víte kdo je Ryan Gosling? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než právo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.