Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autorita. Co znamená odborný pojem Autorita z kategorie Psychologie?

Co je to Autorita? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Autorita?

Autorita má původ názvu v latině. Pojem autorita je označením pro vztah nebo osobu, popřípadě také úřad, který o něčem rozhoduje. Pokud autorita označuje osobu, jedná se o takového jedince, který je respektován členy určité skupiny a podle jehož názorů a rozhodnutí se ostatní řídí. Autorita je i označením vztahu k takové osobnosti. Autorita může být přirozená nebo formální. Jejím prostředkem není nátlak, ale je dána postavením a situací.


Co je to Autorita? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Autorita. Co znamená odborný pojem Autorita z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Autorita se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: co je to Autorita?, názvosloví, slovník, lexikon, definice, význam slova, odborný výraz, wiki, co to je, heslo, informace, význam, popis, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, terminologie, definice pojmu


Pojem Autorita je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Autorita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Autorita na Youtube

Vyhledat výraz Autorita ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Autorita ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Autorita ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Autorita na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Autorita například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Autorita? resp. co se skrývá pod slovem Autorita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autorita, odpověď na dotaz co je to Autorita?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Jan Zahradil? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.