Co je to?
Definice výrazu Soft skills. Co znamená odborný pojem Soft skills z kategorie Školství?

Co to je Soft skills? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Soft skills

Soft skills, interpersonální neboli měkké dovednosti, jsou schopnosti zařazené do oblasti chování. Jedná se o dovednost komunikace, spolupráce a jednání, organizace, rozhodování, řešení konfliktů, sebereflexe, empatie, samostatnosti a podobně. Vztahují se k emoční inteligenci a doplňují tvrdé dovednosti.
Soft skills jsou důležité pro výkon především manažerských nebo obchodních profesí. Vyžadují se pro odbornou způsobilost a bývají prověřovány u pracovních pohovorů. Pokud člověk nemá měkké dovednosti vrozené, může se je do určité míry naučit.


Co je to Soft skills? Význam slova, termín, Definice výrazu Soft skills. Co znamená odborný pojem Soft skills z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Soft skills můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Soft skills je v sekci Školství

Klíčová slova: Školství, odborné názvosloví, slovo, terminus technicus, odborný výraz, popis, význam, přesný význam, wiki, co znamená, definice, Soft skills, význam slova, definice pojmu, co to je, názvosloví, termín, Školství


Pojem Soft skills je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Soft skills

Najít výraz Soft skills ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Soft skills ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Soft skills ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Soft skills ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Soft skills na Youtube

Vyhledat heslo Soft skills ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Soft skills například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Soft skills? resp. co znamená slovo Soft skills? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soft skills, odpověď na dotaz co je to Soft skills?. Víte např. kdo to je Amík? Znáte a víte kdo je Tomáš Garrigue Masaryk? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.