Co je to?
Výraz, termín, definice slova Umělý kámen. Co znamená odborný pojem Umělý kámen z kategorie Stavebnictví?

Co je to Umělý kámen? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Umělý kámen?

Umělý kámen je pojmenování stavebného materiálu, který se tvoří z rozdrcených kamenů a písku. Do této směsi se přimíchávají i další segmenty, jako jsou třeba barevné částice, sklíčka a další. To vše se spojí dohromady pomocí, cementu, pryskyřice nebo jiného pojiva.
Umělý kámen lze využít jak v interiéru, tak v exteriéru. Jedná se o materiál, který je ideální také pro opravy historických památek a restauraci soch.


Co je to Umělý kámen? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Umělý kámen. Co znamená odborný pojem Umělý kámen z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Umělý kámen je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: terminus technicus, význam pojmu, odborné názvosloví, terminologie, termín, definice, formulace, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, informace, význam slova, co znamená, Stavebnictví, heslo, Stavebnictví, co je to Umělý kámen?, slovo


Pojem Umělý kámen je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Umělý kámen doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Umělý kámen ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Umělý kámen na Youtube

Vyhledat výraz Umělý kámen ve Wikipedii

Najít slovo Umělý kámen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Umělý kámen ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Umělý kámen ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Umělý kámen například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Umělý kámen? resp. co označuje slovo Umělý kámen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Umělý kámen, odpověď na dotaz co je to Umělý kámen?. Víte např. kdo to je Wotan? Znáte a víte kdo je Biolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.