Co je to?
Odborný výraz, definice slova Štulpové okno. Co znamená pojem Štulpové okno z kategorie Různé?

Co je Štulpové okno? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Štulpové okno

Štulpové okno je jedním z druhů oken, především dvoukřídlých. Jedná se o okno, které z pohledu členění plochy nemá středový sloupek. Štulpové okno může při pohledu z venku vypadat stejně jako okno, které má sloupek, ale po otevření zde žádný sloupek není, protože je připevněn ke křídlu okna.
Štulpová okna mají své výhody i nevýhody, proto je jejich použití potřeba důkladně uvážit, ideálně si nechat poradit od odborníka.

Co je to Štulpové okno? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Štulpové okno. Co znamená pojem Štulpové okno z kategorie Různé?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text vytvořen pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Štulpové okno s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Štulpové okno se nachází v sekci různé

Klíčová slova: slovník, Štulpové okno, co je to Štulpové okno?, terminus technicus, wiki, informace, vysvětlení, definice pojmu, popis, odborné názvosloví, slovo, termín, význam slova, různé, přesný výraz, terminologie, přesný význam, různé


Pojem Štulpové okno je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Štulpové okno

Zkusit najít pojem Štulpové okno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Štulpové okno ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štulpové okno ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štulpové okno ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Štulpové okno ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Štulpové okno ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Štulpové okno například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě nyní již víte jaký je význam slova Štulpové okno? resp. jaký je význam pojmu Štulpové okno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štulpové okno, odpověď na dotaz co je to Štulpové okno?. Víte např. kdo to je Lyle Lovett? Znáte a víte kdo je Mukl? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.