Co je to?
Definice výrazu Malotřídka. Co znamená odborný pojem Malotřídka z kategorie Školství?

Co to je Malotřídka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Malotřídka?

Malotřídka neboli malotřídní škola je druh školy, pro který je typická alespoň jedna třída, ve které jsou zařazeny děti různého věku. Ty se učí společně. Jde většinou o první stupeň základních kol. Malotřídka může být zřízena obcí, církví nebo právnickou a fyzickou osobou. Tento typ škol bývá typický pro venkov a pro menší obce.
Učitel zde neučí všechny žáky najednou frontálně, ale rozdělí je na skupinky, se kterými pak pracuje. Práci musí individualizovat a přizpůsobovat úrovni žáků. Hodnotí se jak slovně, tak známkami.


Co je to Malotřídka? Význam slova, termín, Definice výrazu Malotřídka. Co znamená odborný pojem Malotřídka z kategorie Školství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Malotřídka patří do kategorie Školství

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, terminologie, názvosloví, co to je, heslo, definice, formulace, termín, co znamená, přesný význam, lexikon, popis, Školství, definice pojmu, slovo, přesný výraz, synonymum


Pojem Malotřídka je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Malotřídka

Hledat termín Malotřídka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Malotřídka ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Malotřídka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Malotřídka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Malotřídka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Malotřídka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Malotřídka například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Malotřídka? resp. jaký je význam slova Malotřídka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malotřídka, odpověď na dotaz co je to Malotřídka?. Víte např. kdo to je Génius? Znáte a víte kdo je Vědátor? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.