Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Co je to Vyměřovací základ? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Vyměřovací základ?

Vyměřovací základ označuje souhrn příjmů ze závislé činnosti a požitků, které patří do daně z příjmů fyzických osob a nejsou od ní osvobozeny. Zaměstnavatel je účtuje v souvislosti se zaměstnáním, za které poskytuje plnění peněžní i nepeněžní.
Do vyměřovacího základu patří plat, náhrady, odstupné, věrnostní příplatky, odměny, jednorázové výpomoci, plnění pro poživatele důchodů. Vyměřovací základ má stanovenu minimální i maximální výši.


Co je to Vyměřovací základ? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vyměřovací základ sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Vyměřovací základ patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, wiki, informace, slovo, definice pojmu, pojem, slovník, význam pojmu, formulace, terminologie, odborný výraz, lexikon, popis, Vyměřovací základ, význam, Účetnictví, co znamená


Pojem Vyměřovací základ je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vyměřovací základ zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Vyměřovací základ ve Wikipedii

Hledat termín Vyměřovací základ ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Vyměřovací základ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Vyměřovací základ ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vyměřovací základ na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vyměřovací základ ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyměřovací základ například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní již víte jaká je definice termínu Vyměřovací základ? resp. co se skrývá pod slovem Vyměřovací základ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyměřovací základ, odpověď na dotaz co je to Vyměřovací základ?. Víte např. kdo to je Vladimír Menšík? Znáte a víte kdo je Balneolog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Účetnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.