Co je to?
Definice výrazu Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Co to je Vyměřovací základ? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Vyměřovací základ?

Vyměřovací základ označuje souhrn příjmů ze závislé činnosti a požitků, které patří do daně z příjmů fyzických osob a nejsou od ní osvobozeny. Zaměstnavatel je účtuje v souvislosti se zaměstnáním, za které poskytuje plnění peněžní i nepeněžní.
Do vyměřovacího základu patří plat, náhrady, odstupné, věrnostní příplatky, odměny, jednorázové výpomoci, plnění pro poživatele důchodů. Vyměřovací základ má stanovenu minimální i maximální výši.


Co je to Vyměřovací základ? Význam slova, termín, Definice výrazu Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vyměřovací základ se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: wiki, Účetnictví, pojem, terminologie, význam, lexikon, slovník, Vyměřovací základ, odborné názvosloví, co je to Vyměřovací základ?, informace, přesný význam, význam pojmu, heslo, co znamená, synonymum, přesný výraz, slovo


Pojem Vyměřovací základ je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vyměřovací základ ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Vyměřovací základ ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Vyměřovací základ na Youtube

Najít heslo Vyměřovací základ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Vyměřovací základ ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vyměřovací základ ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyměřovací základ například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Vyměřovací základ? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vyměřovací základ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyměřovací základ, odpověď na dotaz co je to Vyměřovací základ?. Víte např. kdo to je Zpěvák? Znáte a víte kdo je Historik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.