Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zubní korunka. Co znamená pojem Zubní korunka z kategorie Lékařství?

Co je to Zubní korunka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zubní korunka

Zubní korunka je umělá náhrada za menší část zubu. Před jejím nasazením se musí pahýl zubu patřičně obrousit.
Dá se použít pouze tam, kde zubu zůstal kořen – nepoškozený, živý nebo odborně ošetřený. Zubní korunka nahrazuje celý zub, používá se jako náhrada za silně poškozený zub a všude tam, kde není možno použít zubní výplň. Nahrazuje i ztracenou zubní tkáň.


Co je to Zubní korunka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zubní korunka. Co znamená pojem Zubní korunka z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Zubní korunka? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zubní korunka patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, definice pojmu, vysvětlení, Lékařství, synonymum, informace, Lékařství, popis, slovník, Zubní korunka, názvosloví, přesný výraz, co je to Zubní korunka?, terminologie, odborné názvosloví, definice, význam slova


Pojem Zubní korunka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zubní korunka ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Zubní korunka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Zubní korunka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zubní korunka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Zubní korunka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Zubní korunka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zubní korunka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zubní korunka? resp. jaký je přesný význam slova Zubní korunka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zubní korunka, odpověď na dotaz co je to Zubní korunka?. Víte např. kdo to je Podlahář? Znáte a víte kdo je Heraldik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.