Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zubní korunka. Co znamená pojem Zubní korunka z kategorie Lékařství?

Co je to Zubní korunka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zubní korunka

Zubní korunka je umělá náhrada za menší část zubu. Před jejím nasazením se musí pahýl zubu patřičně obrousit.
Dá se použít pouze tam, kde zubu zůstal kořen – nepoškozený, živý nebo odborně ošetřený. Zubní korunka nahrazuje celý zub, používá se jako náhrada za silně poškozený zub a všude tam, kde není možno použít zubní výplň. Nahrazuje i ztracenou zubní tkáň.


Co je to Zubní korunka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zubní korunka. Co znamená pojem Zubní korunka z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zubní korunka s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zubní korunka se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, co znamená, co je to Zubní korunka?, popis, význam pojmu, Zubní korunka, přesný význam, terminus technicus, odborné názvosloví, význam, termín, slovník, definice, informace, význam slova, přesný výraz, wiki


Pojem Zubní korunka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Zubní korunka na Youtube

Najít výraz Zubní korunka ve Wikipedii

Hledat heslo Zubní korunka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Zubní korunka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Zubní korunka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Zubní korunka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zubní korunka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Zubní korunka? resp. co vlastně znamená slovo Zubní korunka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zubní korunka, odpověď na dotaz co je to Zubní korunka?. Víte např. kdo to je Instalatér? Znáte a víte kdo je Heraldik? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.