Co je to?
Výraz, termín, definice slova Flowin. Co znamená odborný pojem Flowin z kategorie Různé?

Co je to Flowin? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Flowin?

Flowin je druh cvičení, pocházející ze Švédska. Jedná se o plynulé a přirozené pohybování na desce, při kterém nejsou přetěžovány klouby. Flowinem lze nahradit většinu fitness aktivit. Pracuje se hlavně s váhou vlastního těla.
Cvičení nebere ohled na věk a počáteční kondici, je tedy určeno všem. S Flowinem lze ušetřit čas a využít posilovnu i kardiozátěž v jednom. Ideální je cvičení s trenérem, který dbá na správné provedení jednotlivých cviků. Cvičení napomáhá k redukci váhy, zlepšení kondice, formování postavy i duševní pohodě.


Co je to Flowin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Flowin. Co znamená odborný pojem Flowin z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Flowin s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Flowin se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: odborné názvosloví, názvosloví, lexikon, slovo, heslo, formulace, wiki, terminologie, terminus technicus, informace, význam pojmu, Různé, definice, co znamená, význam slova, co je to Flowin?, definice pojmu, Různé


Pojem Flowin je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Flowin v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Flowin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Flowin ve Wikipedii

Najít termín Flowin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Flowin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Flowin na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flowin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Flowin například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Flowin? resp. co znamená výraz Flowin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flowin, odpověď na dotaz co je to Flowin?. Víte např. kdo to je Ivan Vladimirovič Mičurin? Znáte a víte kdo je Šmak? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.