Co je to?
Definice odborného termínu, slova Multiplex. Co znamená pojem Multiplex z kategorie Technika?

Co je to Multiplex? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Multiplex?

Multiplex je způsob zpracování signálu, zvuku, obrazu nebo jiného proměnného měření. V technice, elektronice, v počítačových sítích a v telekomunikacích jde o děj, při němž se do jednoho signálu soustřeďuje větší počet analogových signálů nebo toků digitálních dat. Sleduje se tím co nejvyšší efektivita využití přenosových prostředků.
Multiplexů existuje více druhů, které se liší vhodností použití u různých druhů signálů.


Co je to Multiplex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Multiplex. Co znamená pojem Multiplex z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Multiplex s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Multiplex je v kategorii Technika

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, co to je, formulace, slovo, odborné názvosloví, Technika, odborný výraz, popis, význam pojmu, slovník, vysvětlení, přesný význam, definice, co znamená, Technika, heslo, synonymum


Pojem Multiplex je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Multiplex ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Multiplex ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Multiplex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Multiplex na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Multiplex ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Multiplex ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Multiplex například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Multiplex? resp. co znamená Multiplex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Multiplex, odpověď na dotaz co je to Multiplex?. Víte např. kdo to je Povaleč? Znáte a víte kdo je Hulibrk? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Multiplex i v jiných kategoriích (než Technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.