Co je to?
Definice odborného termínu, slova Multiplex. Co znamená pojem Multiplex z kategorie Technika?

Co je to Multiplex? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Multiplex?

Multiplex je způsob zpracování signálu, zvuku, obrazu nebo jiného proměnného měření. V technice, elektronice, v počítačových sítích a v telekomunikacích jde o děj, při němž se do jednoho signálu soustřeďuje větší počet analogových signálů nebo toků digitálních dat. Sleduje se tím co nejvyšší efektivita využití přenosových prostředků.
Multiplexů existuje více druhů, které se liší vhodností použití u různých druhů signálů.


Co je to Multiplex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Multiplex. Co znamená pojem Multiplex z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Multiplex se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: přesný význam, popis, přesný výraz, co to je, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, definice, odborné názvosloví, význam, informace, heslo, co je to Multiplex?, slovník, Multiplex, terminus technicus, Technika, synonymum


Pojem Multiplex je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Multiplex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Multiplex ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Multiplex na Google.cz

Hledat videa s názvem Multiplex na Youtube

Zkusit najít pojem Multiplex ve Wikislovníku

Hledat výraz Multiplex ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Multiplex například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Multiplex? resp. co vlastně znamená slovo Multiplex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Multiplex, odpověď na dotaz co je to Multiplex?. Víte např. kdo to je Squater? Znáte a víte kdo je James Cameron? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.