Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Statutární město. Co znamená pojem Statutární město z kategorie Právo?

Co to je Statutární město? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Statutární město

Statutární město je oficiální pojmenování města, které má správu organizovanou podle městské vyhlášky, popřípadě se jedná o město, které má statut města a je řízeno podle pravidel zemského zákona.
Statutární město se dále může členit na další samosprávné prvky, které vymezuje statut města. I hlavní město Praha je podle zákona statutárním městem. Vydat statut města může být buď právem, nebo povinností města.


Co je to Statutární město? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Statutární město. Co znamená pojem Statutární město z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Statutární město) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Statutární město patří do kategorie Právo

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, vysvětlení, co to je, co znamená, význam, Statutární město, Právo, význam slova, přesný význam, formulace, přesný výraz, slovo, informace, popis, lexikon, názvosloví, wiki


Pojem Statutární město je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Statutární město ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Statutární město na Google.cz

Zkusit najít termín Statutární město ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Statutární město ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Statutární město ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Statutární město ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Statutární město například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Statutární město? resp. co to je Statutární město? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Statutární město, odpověď na dotaz co je to Statutární město?. Víte např. kdo to je Asasín? Znáte a víte kdo je Dwight Eisenhower? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.