Co je to?
Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Co je to Diosmin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Diosmin

Diosmin je druh flavonoidu, který se získává z routy vonné. Procesem syntézy ho lze také izolovat z flavonoidu hesperidinu, který je obsažen v pomerančových slupkách. Diosmin je možno nalézt v různých doplňcích stravy. Pomáhá zlepšovat sílu a pevnost žilních stěn, proto se využívá v léčbě chronické žilní nedostatečnosti, hemoroidů, k ochraně jater a podobně. Jeho velkou předností je také minimum vedlejších účinků.


Co je to Diosmin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Diosmin? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Diosmin se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, informace, popis, Lékařství, co to je, vysvětlení, význam, definice pojmu, wiki, slovo, co znamená, synonymum, terminologie, Diosmin, heslo, lexikon, význam pojmu


Pojem Diosmin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Diosmin lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Diosmin na Youtube

Najít výraz Diosmin na Google.cz

Hledat heslo Diosmin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Diosmin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diosmin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Diosmin ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Diosmin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Diosmin? resp. jaký je přesný význam slova Diosmin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diosmin, odpověď na dotaz co je to Diosmin?. Víte např. kdo to je Trestanec? Znáte a víte kdo je Matt Damon? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.