Co je to?
Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Co je to Diosmin? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Diosmin

Diosmin je druh flavonoidu, který se získává z routy vonné. Procesem syntézy ho lze také izolovat z flavonoidu hesperidinu, který je obsažen v pomerančových slupkách. Diosmin je možno nalézt v různých doplňcích stravy. Pomáhá zlepšovat sílu a pevnost žilních stěn, proto se využívá v léčbě chronické žilní nedostatečnosti, hemoroidů, k ochraně jater a podobně. Jeho velkou předností je také minimum vedlejších účinků.


Co je to Diosmin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Diosmin) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Diosmin patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, definice pojmu, wiki, názvosloví, Diosmin, Lékařství, popis, přesný význam, odborný výraz, terminus technicus, terminologie, informace, co je to Diosmin?, vysvětlení, formulace, lexikon, co to je


Pojem Diosmin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Diosmin v následujících zdrojích

Vyhledat termín Diosmin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diosmin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Diosmin ve Wikislovníku

Najít výraz Diosmin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Diosmin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Diosmin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Diosmin například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Diosmin? resp. co znamená Diosmin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diosmin, odpověď na dotaz co je to Diosmin?. Víte např. kdo to je Polír? Znáte a víte kdo je Matt Damon? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.