Co je to?
Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Co je to Diosmin? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Diosmin

Diosmin je druh flavonoidu, který se získává z routy vonné. Procesem syntézy ho lze také izolovat z flavonoidu hesperidinu, který je obsažen v pomerančových slupkách. Diosmin je možno nalézt v různých doplňcích stravy. Pomáhá zlepšovat sílu a pevnost žilních stěn, proto se využívá v léčbě chronické žilní nedostatečnosti, hemoroidů, k ochraně jater a podobně. Jeho velkou předností je také minimum vedlejších účinků.


Co je to Diosmin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Diosmin) můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Diosmin patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: terminologie, co to je, význam slova, heslo, terminus technicus, slovo, význam, formulace, lékařství, vysvětlení, lékařství, lexikon, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, definice pojmu, termín, Diosmin


Pojem Diosmin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Diosmin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diosmin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Diosmin na Google.cz

Hledat videa s názvem Diosmin na Youtube

Zkusit najít pojem Diosmin ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Diosmin ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Diosmin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Diosmin? resp. co znamená Diosmin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diosmin, odpověď na dotaz co je to Diosmin?. Víte např. kdo to je Johnny Cash? Znáte a víte kdo je Jana Lorencová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.