Co je to?
Definice výrazu Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Co je Diosmin? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Diosmin

Diosmin je druh flavonoidu, který se získává z routy vonné. Procesem syntézy ho lze také izolovat z flavonoidu hesperidinu, který je obsažen v pomerančových slupkách. Diosmin je možno nalézt v různých doplňcích stravy. Pomáhá zlepšovat sílu a pevnost žilních stěn, proto se využívá v léčbě chronické žilní nedostatečnosti, hemoroidů, k ochraně jater a podobně. Jeho velkou předností je také minimum vedlejších účinků.


Co je to Diosmin? Význam slova, termín, Definice výrazu Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Diosmin můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Diosmin je v sekci lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, heslo, slovo, slovník, Diosmin, formulace, co znamená, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, lékařství, terminologie, význam, názvosloví, co je to Diosmin?, wiki, význam slova


Pojem Diosmin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Diosmin

Zkusit najít pojem Diosmin ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Diosmin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Diosmin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Diosmin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Diosmin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diosmin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Diosmin například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Diosmin? resp. jaký je význam pojmu Diosmin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diosmin, odpověď na dotaz co je to Diosmin?. Víte např. kdo to je Lisa Marie Presleyová? Znáte a víte kdo je Jan Čulík? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Diosmin i jinde než v sekci než v lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.