Co je to?
Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Co je to Diosmin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Diosmin?

Diosmin je druh flavonoidu, který se získává z routy vonné. Procesem syntézy ho lze také izolovat z flavonoidu hesperidinu, který je obsažen v pomerančových slupkách. Diosmin je možno nalézt v různých doplňcích stravy. Pomáhá zlepšovat sílu a pevnost žilních stěn, proto se využívá v léčbě chronické žilní nedostatečnosti, hemoroidů, k ochraně jater a podobně. Jeho velkou předností je také minimum vedlejších účinků.


Co je to Diosmin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Diosmin) můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Diosmin patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: synonymum, význam, odborný výraz, wiki, definice pojmu, termín, slovo, definice, informace, co znamená, co to je, přesný výraz, heslo, popis, Lékařství, přesný význam, terminus technicus, Diosmin


Pojem Diosmin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Diosmin lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Diosmin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Diosmin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diosmin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Diosmin ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Diosmin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Diosmin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Diosmin například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Diosmin? resp. jaký je význam pojmu Diosmin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diosmin, odpověď na dotaz co je to Diosmin?. Víte např. kdo to je Fantomas? Znáte a víte kdo je Jana Lorencová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Diosmin v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.