Co je to?
Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Co je to Diosmin? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Diosmin

Diosmin je druh flavonoidu, který se získává z routy vonné. Procesem syntézy ho lze také izolovat z flavonoidu hesperidinu, který je obsažen v pomerančových slupkách. Diosmin je možno nalézt v různých doplňcích stravy. Pomáhá zlepšovat sílu a pevnost žilních stěn, proto se využívá v léčbě chronické žilní nedostatečnosti, hemoroidů, k ochraně jater a podobně. Jeho velkou předností je také minimum vedlejších účinků.


Co je to Diosmin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Diosmin můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Diosmin je v sekci lékařství

Klíčová slova: slovo, lexikon, informace, pojem, přesný výraz, názvosloví, termín, význam pojmu, lékařství, význam, lékařství, co znamená, odborný výraz, wiki, terminologie, přesný význam, popis, definice


Pojem Diosmin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Diosmin doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Diosmin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diosmin ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Diosmin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Diosmin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Diosmin ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Diosmin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Diosmin například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Diosmin? resp. co se skrývá pod slovem Diosmin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diosmin, odpověď na dotaz co je to Diosmin?. Víte např. kdo to je Gigolo? Znáte a víte kdo je Nora Fridrichová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.