Co je to?
Definice výrazu Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Co je Diosmin?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Diosmin

Diosmin je druh flavonoidu, který se získává z routy vonné. Procesem syntézy ho lze také izolovat z flavonoidu hesperidinu, který je obsažen v pomerančových slupkách. Diosmin je možno nalézt v různých doplňcích stravy. Pomáhá zlepšovat sílu a pevnost žilních stěn, proto se využívá v léčbě chronické žilní nedostatečnosti, hemoroidů, k ochraně jater a podobně. Jeho velkou předností je také minimum vedlejších účinků.


Co je to Diosmin? Význam slova, termín, Definice výrazu Diosmin. Co znamená odborný pojem Diosmin z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Diosmin je v sekci lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, lexikon, termín, co znamená, názvosloví, přesný výraz, odborný výraz, význam, co je to Diosmin?, informace, Diosmin, wiki, slovník, formulace, heslo, co to je, terminus technicus


Pojem Diosmin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Diosmin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Diosmin ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Diosmin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diosmin ve Wikimedia Commons

Najít výraz Diosmin ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Diosmin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Diosmin například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už víte co znamená slovo Diosmin? resp. co označuje slovo Diosmin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diosmin, odpověď na dotaz co je to Diosmin?. Víte např. kdo to je Sudička? Znáte a víte kdo je Lenka Klicperová? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Žlutý defibrilátor, diosmin, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.