Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lingerie. Co znamená pojem Lingerie z kategorie Různé?

Co je Lingerie?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Lingerie?

Lingerie je značka spodního prádla určeného náročným ženám. Jde o mimořádně kvalitní luxusní kousky, čemuž odpovídá i jejich cena. Vyrábí se z nejlepších materiálů, je zdobeno krajkami, výšivkami a jemnými úplety.
Prádlo Lingerie se zaměřuje na různé kategorie zákaznic, oblíbena je i jeho erotická řada. Toto módní prádlo je v současnosti velice oblíbené a lze ho zakoupit ve specializovaných obchodech i kvalitních řetězcích.

Co je to Lingerie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Lingerie. Co znamená pojem Lingerie z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lingerie? Potom se o definici podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Lingerie se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, definice, slovo, slovník, terminus technicus, význam slova, heslo, význam pojmu, wiki, vysvětlení, odborné názvosloví, lexikon, různé, informace, co je to Lingerie?, synonymum, co to je


Pojem Lingerie je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Lingerie hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat výraz Lingerie ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lingerie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Lingerie na Google obrázcích

Zkusit najít Lingerie na Google.cz

Hledat termín Lingerie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Lingerie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Lingerie například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co to je Lingerie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Lingerie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lingerie, odpověď na dotaz co je to Lingerie?. Víte např. kdo to je Meteorolog? Znáte a víte kdo je Victor Capesius? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Světležlutý otazník, lingerie, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.